Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Antibiotikum mennyi idö alatt...

Antibiotikum mennyi idö alatt megy ki az anyatejböl? Ha nincs fejve.

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 09:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bár nem esett jól,hogy nem voltatok valami kedvesek és megertoek.

Ma vettem be az első szemet utána már nem etettem a gyermekem,8napig nem etethetem,mert két dobozzal kaptam belőle..napi 1x.

Vettem Neki gyógyszertárba anyatej helyettesítő tápszert.Addig azt kell kapja,csak aggódom utána már nem fogadja el a mellembol. :(

Bárhogy is alakul én fejem..ha nem is fogadná el kifejem neki cumisuvegbe

2018. okt. 6. 21:16
 12/15 anonim ***** válasza:

10-esnek: ha hat hónappal később is van tejed, akor túl magas a prolaktinszint, ez lehet normális de nem feltétlen, egy kivizsgálást megérne.


Kérdezőnek: a betegtájékoztatón "biztonsági" előírások vannak mivel szoptatós anyukára nincs elég tapasztalat,

én a saját babámat hasonló helyzetben, az orvos és a szoptatási tanácsadó tanácsa alapján szoptattam (ez tíz éve volt, még nem volt ez a netes oldal csak előfizetős vagy zárt adatbázis volt hozzáférhető), nyilván ez egyéni döntés persze. És igen, jól teszed hogy fejsz mert az hogy maradna két hét múlva fejés nélkül is fél deci tejed az nem jelenti hogy az elég lenne, újra fel kéne tornázni a mennyiséget.

2018. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja és érdemes lenne inkább pohárból adni a tápszert, nem zavarja össze annyira mint a cumisüüveg-mell variálás. (Tudom hogy nem minden babát zavar össze de tényleg előfordul, egész gyakran)
2018. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem műtét miatt kellett cumisüvegből etetnem, van a philis aventnek kifejezetten szoptatásbarát cumisüvege, azt ajánlom. Dm-ben is lehet kapni. Nekünk ugyan csak 1 nap esett ki, de nem okozott semmi zavart. A gyógyszer beszedése után viszont mindenképp ajánlanám a fejést (persze nem közvetlen utána, akkor még nem oldódott a tejbe), mert szerintem a hatóanyag nem tűnik csak úgy el, el kell távolítani a tejet, amiben van... Ahogy meg korábban írták, a tej mennyiségének megmardása érdekében is szükséges. Jobbulást!
2018. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.Már csak 5nap és szoptathatok.Fejem a melleim 75-75ml jön le..nem tudom az elég e?Philips cumisuveg nem volt jó neki.

Lansinoh cumisuveget vettem neki,az speciális olyan mint a mell a gumija:) remélem elfogadja majd a mellem .Ha újra szoptathatok irom hogy alakult,el e fogadta.

2018. okt. 9. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!