Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez lett volna a baj? 5 hónapos...

Ez lett volna a baj? 5 hónapos baba. Eddig átaludta az éjszakát, pár napja felkel többször is enni-nagyon keveset cicizik-majd alszik is.

Figyelt kérdés
tegnapelőtt nem volt elég a tejem-még ilyen se volt-és láttam,h még kéri-ezért csináltam neki egy fél adag tápszert(van itthon egy,ha véletlen akármi történik)és miután megitta reggelig aludt.tegnap csak a cici volt,belealudt,mert nagyon fáradt volt,és 2x kelt fel,pici szopcsi és már aludt is.lehet hogy már nem lesz elég?lehet olyan h estére fogy el?
2010. jún. 24. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Az anyatej sajnos nem annyira laktató. Az én fiam is 5 hónapos koráig végigaludta az éjszakát (csak szopott). Majd egyre többször ébredt. Mikor el kezdtem hozzátáplálni nem igazán kellett neki semmi, volt, hogy 1-2 nap kizárólag cicizett.

Nagyon másképp csinálnám már, mert semmit nem volt hajlandó elfogadni, se cumisüveget, se tápszert stb.

Így 17 hónapig minimálisat evett, plusz szopizott. Aztán úgy döntöttem elválasztom.

Láss csodát eszik (nagyon jól). Mondjuk tejet, tápszert most sem. Végigalussza az éjszakát! Előtte még 10-szer ébredt minimum.

Sokkal jobb volt, hogy régen hozzátápláltak már 4 hónapos kortól!

2010. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, de az orvos és a védőnő is azt tanácsolta, hogy ne tápszert adjak, hanem kezdjük el a hozzátáplálást óvatosan, így 3 héttel a 6. hónap betöltése előtt megkóstoltuk az almát. 6 hónapos korára eljutottunk odáig, hogy főzeléket is vacsizott cici mellett (persze csak ilyen egyszerű babásat) és utána aludt rendesen.
2010. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 15 hóüs, fél évig csak cicizett, de az alvása nem túl jó, még most sem alussza mindig végig az éjszakát

Emellet nagyo-nagyon sokat eszik.

Szerintem incs összefüggés az evés és az alvás között.

2010. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!