Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab-osok, Ti mennyit...

Missed ab-osok, Ti mennyit vártatok beavatkozás után? Volt aki utána többször átélte a baba elvesztését? Hányszor? Hogy dolgoztátok fel? Hogy legyen lelkierőm újra belevágni? Fél éven belül 2 is volt.

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, átérzem amit te! Nekem is egymás után volt 2 missed. 2009-ben és 2010-ben. Azóta nem esek teherbe! :(

Nálam az idő múlása hozott lelkileg enyhülést.

Érezni fogja a tested és a lelked is,hogy mikor lesz kész újra belevágni.

Mi voltunk a párommal genetikai kivizsgáláson meg immunológián meg még pár helyen,de semmi bajunk hála!

Ez engem némileg megnyugtatott!

Próbáltam magam mindenfélével lefoglalni,hogy eltereljem a gondolataimat.

Lassan másfél év telt el az utolsó missed óta,de valahol a lelkem mélyén még mindig félnék egy újabb terhességtől...

2011. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2008 februárjában, 2009 február és 2010 márciusában született a lányom. Azóta már volt megint egy terhességmegszakításom a 12. héten, mert kiderült, hogy beteg a baba. Ennek lassan 2 hónapja. Az első kettő nagyon nehéz volt, nem bírtam gyerekek közelében lenni. De nem adtam fel a reményt mert mindennél jobban akartam egy gyereket. (valójában kettőt és még mindig nem adtam fel) Tulajdonképpen az volt a probléma, hogy szív alakú volt a méhem, amit műteni is kellett. Utána már ki tudtam hordani a lányomat.

Voltál már vizsgálatokon? Tudják mitől volt? Ez a legfontosabb meg az, hogy soha ne add fel! Bármennyire fáj is, mindig úgy kell felfogni, hogy lehetne sokkal rosszabb is! Tudom mennyire nehéz, de neked is lesz egyszer gyereked és minden eddigiért kárpótolni fog!!

2011. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első m.ab volt, aztán két gyermekünk született. Egy hónapja újabb m.ab-om volt. Nagyon rosszul esett a dolog, mert tervezett volt ő is, és nagyon akartuk. Még mindig fáj és nem hevertem ki. Várunk egy-két hónapot és újra próbáljuk, bár iszonyúan félek a terhességtől. Egészséges lesz-e, Megmarad-e?! Várj egy kicsit te is és ha újra lesz erőd, csak akkor vágj bele újra.
2011. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tehát nem ritka a többedik missed ab egy nőnél...

Azt nem is írtam pedig fontos h HÁLA ISTENNEK van már egy egészséges 3 éves kislányom - nem is akármilyen! :) Ő elsőre összejött, semmi gond nem volt vele, egészséges, gyönyörű.. csak az utóbbi évben majd minden eset kistesóért sír! Kérdezgeti neki miért nincs , mikor lesz...és sajog a lelkem h ezt nem adhatom meg neki...

Ő a párom 9. gyermeke (3 feleségtől) Egyikünknek sincs szervi baja...

A párom már elég idős úgyhogy nem merünk tovább próbálkozni...fel is kell nevelni...

Szóval az idő sincs a pártunkon és én sem vagyok 20 éves... ezért az elkeseredettség. Minden jót Nektek!

2011. okt. 14. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:

9. gyerek? az szép..hát ne add fel. 2009spontán vet.5hét 6naposan januárba..2011 missed ab. áprilisban 8hetesen..2011.19hét4napos kislány a pociban :D

6hó pihit irtak a papírra meg viszgálatokat (egyik doki szerint)másik doki max 3 hónap de nem kell vizsgálat mert nem derül ki semmi stb..ebből elég-gondoltam kell olyan aki érti a dolgot...ezért inkább mindig utazás debrecenbe (1,5óra oda meg vissza is),mert anno kaptam onnan egy dokitól írt cikket miszerint:

[link]


és a cikkre felbátorodva akartuk és mentünk a dokihoz junius14.-én épp pé-m volt :) látta uh-n és elsőre sikerült is és minden rendben van azóta is..utrogestant szedtem 13.hétig és azóta is minden ok.(idei április 4.-én műtéti befejezés majd 3. baba előtti utsó mensi május31.tehát nem sokat vártunk)persze mi is kivizsgálásokra mentünk volna ,de szerencsére sikerült)elvileg kislány és keddtől 20hetes :) sok szeerncsét..

2011. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vok. 3 nál szoktak vizsgálnimitől lehet ,lehet a kor miatt is vagy a méhed nem elég rős..mielőtt ujra belevágtok (ha idejét érzed) menjetek egy dokihoz a pesti Istenhegyi klinika is jó..bár attól függ hol laktok...sajna nem egyedüli este én a 2009es spontán vet.-nél nem tudtam legalább fél évig anyukákra,gyerekre,terhesre nézni...nehéz sajna az tudja aki átélte már...okuk van csak nem mindnig tudják (abból meg már elegem volt,hogy mindenki irta ha meg akar maradni meg fog ha nem nem :P)
2011. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az elmúlt egy évben három missedem volt. Mindegyik kb. 8 hetesen. Az utolsónál azt állapították meg, hogy fejlődési rendellenessége volt- bár egy debreceni doki azt írta, hogy ilyen kicsi magzatnál ezt megállapítani " durva". Szóval nekünk a beültetés lenne, de a férjem nem megy bele. Úgyhogy kétségbe vagyok esve, mert én is várom a babát.
2011. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!