Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! A baba mocorgása...

Kismamák! A baba mocorgása után mi okozhat pattanó hangot? Már több hete hallani, napi többször is.

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok ahogy rúg egy nagyobbat,vagy hirtelen megmozdul egy pattanó hangot hallani,nagyon ijesztő,olyan mint amikor a pl. a laptop töltő szikrázna.

És az normális hogy menés közben olyan mintha kifele szurkálna ott lent??Nagyon kellemetlen,ha lefekszem elmúlik.Volt valakinek még ilyen??Mi okozza ezeket a kellemetlenségeket?


2011. szept. 24. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanezt hallottam amikor terhes voltam,és én is megvoltam rémülve.amikor utána néztem akkor azt olvastam róla,hogy ilyenkor a babának a valamelyik testrésze roppanik.

Amikor megszületett és párhósan elkezdtem masszirozni,és a bokájával köröztem,akkor ugyanazt a pattanást hallottam,mint amikor a pocakomba volt..!

ugyhogy ma már tudom,hogy pontosan mi volt az a hang-de akkor nagyon ijesztő volt

2011. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt, szerintem is roppanás,ahogy az első válaszoló írta.
2011. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Valamelyik kicsi testrésze roppan meg. Ne aggódj! :)

A szurkálás is normális. Pihenj sokat!

2011. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ezt én is észrevettem már,nekem is nagyon ijesztő.Pont most is volt egy ilyen pattanó hang.És nálam is akkor mikor nagyon fészkelődik.Csak reménykedni tudok,hogy neki ez nem rossz.:)Ilyenkor mindig megsimizem egy kicsit :)

A szurkálást meg szerintem szintén normális már ilyenkor,már nyom mindent a baba súlya vagy ahogy épp helyezkedik.:)

További kellemes babavárást és könnyű szülést kívánok!34hkm

2011. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!