Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha náthás a babám csökkenhet...

Ha náthás a babám csökkenhet a tejem?

Figyelt kérdés
7 hetes a kislányom és egy hete náthás. Voltunk orvosnál természetesen. Szívom az orrát, sajnos mást nem lehet tenni. Lehetséges, hogy emiatt nem szopizik rendesen és lecsökkent a tejem? Sajnos ma este elő kellett venni a mélyhűtőből fagyasztott tejet, mert nagyon sírt és a melleim meg üresek voltak. Ha szoptatás után lefejem a mellem visszahozható? Vagy emiatt nem csökkenhetne a tej mennyisége?!

2018. okt. 26. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem

Üres mell nincs

Ha pótolsz neki akkor viszont csökkenni fog


Lehet közben nagyobb az igénye a betegség miatt, ahogy nekünk is. Ha többet iszol és mindig mellen van amikor kéri, akkor nem lesz gond

2018. okt. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam este már mit csinálni azért pótoltam. Ordított a melleimen szó szerint 1 órát, nem aludt, csak sírt, ilyenkor mi lenne a teendő? Most minden evés után fejni fogok, hogy újra több legyen. Nem eszik többet, mérem mennyit eszik és egyből kevesebbet tud, mint eddig.
2018. okt. 27. 03:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rosszabul alszik a nathatol, akkor gondolom te is. Es attol bizony csokkenhet. Es csokkenhet ha kevesebbet szopizik mert pl levegot se kap az orran kozbe.....szaporits vagy tedd tobbszor cicire. A potlasxez esetben nem jó út hiszen csak nehany nap de arra pont eleg hogy a potlassal drasztikusan leapaszt
2018. okt. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam egyértelműen. Szóval a tegnap esti pótlást utolsó utáni megoldásnak szántuk, nem volt jobb megoldás. Nem lehetett sehogyan sem megnyugtatni, nagyon éhes volt, 150 milit meg is evett és 6 órát aludt egybe. Vagy ilyen esetben mit kellett volna tennem?
2018. okt. 27. 06:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Dobd ki azt a rohadt merleget, miert kell idegesiteni magad vele ?

Minden gyerekemet 3 evig szoptattam, meg sem fordult a fejemben merleget venni.

Fejj szoptatasok utan ha nem tud most annyit enni, illetve eves elott szivd az orrat. Ne potolj mert nem tesz jot. Ha kell, amit lefejsz napkozben azt add oda neki poharbol (!).

Par nap es visszaall.

2018. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha el van dugulva az orra, nehezen tud szopizni.


Esetleg tejszaporito fejest csinálhatsz, napi egynél többször viszont azt sem érdemes. És igyál sokat.

2018. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok választ és bíztatást. Tegnap kinn volt egy szoptatási tanácsadó, inkább kihívtam egyet, minthogy elrontsam az egészet. Nem éhes volt, hanem rossz pózban kajált és azért hagyta abba szopizás közben az evést, mert nem kapott levegőt úgy valószínüleg, de mivel hirtelen kezdett el sírni szoptatás közben azt hittem, hogy elfogyott... De tegnap óta minden rendben, már nem is kellett este pótlást adnom, simán elaludt tele bendővel🤗.
2018. okt. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!