Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt megjöhet a...

Szoptatás alatt megjöhet a menszeszem?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem, csak szoptatok, de tegnap elkezdtem vérezgetni. Most meg akar jönni, vagy valami baj van, menjek orvoshoz?

Az elsővel csak a szoptatás végén jött meg, amikor már csak reggel meg este szopizott a baba.

És ha megjön, akkor az a tejtermelés csökkenését jelenti?



#szoptatás #tejtermelés #petefészek működése
2013. okt. 21. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megjöhet. Nekem is megjött, bár nem emlékszem hány hónaposan. A tejtermelés nem csökken, ha figyelsz az étkezésre és a megfelelő folyadékbevitelre. Ha nagyon aggódsz, hívd fel a védőnőt, ő tapasztaltabb ebben.
2013. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze hogy emgjöhet. sokan menstruálnak rendesen szoptatás alatt is. sokan teherbe is esnek alatta. Attól hogy az elsőnél nem igy volt most lehet igy.
2013. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és nem biztos hogy fog töle csökkenni a tejed, valakinél elöfordul valakinél nem. Én ismerek oylan anyukát aki most hogy megvan a második baba még mindig szoptatja a nagyot is napi 1-2szer. végig szptatott a terhesség alatt is.
2013. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen megjöhet. Bár a szoptatás alatt sok esetben nincsen peteérés és ez miatt sokszor nem is jelentkezik menstruáció, ugyanúgy sok esetben jelentkezik menstruáció akár peteéréssel, akár anélkül.

Szóval védekezni is kell, mert teherbe lehet esni!

2013. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kíváncsicska ***** válasza:
Megjöhet.A lányom 6 hós koráig csak anyatejet kapott, 4 hónapos volt mikor megjött a havim.Szó se róla ellettem volna még egy kicsit nélküle.Tejtermelést nem csökkentette.Azt mondják ha megjön akkor a baba lehet nem fogadja el annyira mert megváltozik az íze, de nálunk nem volt gond, 14 hós koráig szoptattam.
2013. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!