Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapad a tej egyetlen nap alatt?

Elapad a tej egyetlen nap alatt?

Figyelt kérdés

Túl vagyunk a 6 hetes növekedési ugráson, szépen meg is nőtt a tejem mennyisége a sok szoptatás miatta. Tegnap délután 140ml-t szoptattam két mellről.


Ma pedig fogalmam sincs mi a tosz történik, délután 1 körül már csak 70ml volt. Délután 4kor 20ml. Most megint próbáltam, 0 ml..!!!


Mi a büdös franc történik? A szoptatasi tanácsadónak írtam gyorsan, csak annyit mondott, hogy a tej nem megy el ilyen hirtelen. Kösz, totál ki vagyok segítve ezzel a válasszal, mert úgy fest hogy DE, néhány óra alatt nullára elment a tejem. :(((((


Az más, hogy délután kevés van meg kalóriadúsabb de basszus 0?


Járt így valaki? Most mi a fenét csináljak? :((( Hiába rakosgatom össze-vissza mellről mellre, semmi foganatja.


2018. nov. 14. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idegeskedés a legrosszabb, amit tehetsz. Pihenj, egyél valami kalóriadúsat, igyál sokat, a babát tedd mellre, amennyiszer kéri és nem lesz gond.
2018. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Mennyit ittàl?

Kaptál valami gyóggyszert?


2 l víz fokozatosan 2 h alatt

Karamalz

Vagy tejszaporító tea


Fekvés ha van mód a babával, mindig mellee tenni


Nem idegeskedni


Aludni


Folyadékhián

Kialvatlanság

Stressz

Okozhat hasonlót

2018. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

6 órát aludtam, nagyon boldog és kiegyensúlyozott vagyok és ez a nap is az volt (eddig), semmi gyógyszert nem szedek, mensi nincs, eszek mint egy ló, iszok mint a teve. Egész nap együtt voltunk. Azon kívül, hogy reggel kocogtam 15 percet, a világon semmit nem csinálok másképpen.


Esetleg annyi, hogy múlt csütörtöktől ehét hétfőig a növekedési ugrás miatt óránként kért enni a baba de ez visszacsökkent 3 órára megint. Gondolom a ritkább etetes okozhatja, de akkor sem azt h 0 lesz fél nap alatt... meg nyilván nem megoldás, hogy mostantól örökké óránként etetek...

2018. nov. 14. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Tuti nem apadt el a tejed!!

Babád reklamàl? Vagy jòkedvû?

Van pisis/kakis pelus?

2018. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nem tudom :(


2.



Próbáld meg a szoptatás kérdezz felelek csaoportot

2018. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!