Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hete borzasztóan hullik a...

Két hete borzasztóan hullik a hajam, már csak napi 1x adok anyatejcsit a kisfiamnak. Mit lehet a hajhullás ellen tenni? Meddig tart ez az állapot?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok sajnos de én még egész nap szoptatok. Bánfi sampont kezdtem el használni, az segíteni szokott. Próbáld ki, remélem beválik.
2008. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is iszonyúan hullik. Én már nem szoptatok 2 hete sajnos nincs tejem. Azt olvastam, hogy terhesség alatt gyorsabban nő és dúsul utána pedig kihullik:(

Az enyém szép hosszú lett, de azt hiszem most le fogom vágatni, hátha kevésbé fog hullani.

4 hónapos baba anyukája

2008. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ez a legtöbbünknél így volt vagy így van. A terhesség alatt a hajhullás minimális, majdhogynem 0. Ez a hormonok miatt van így. Ami most (szülés után) kihullik, ennek már régen ki kellett volna hullania ( ha nem terhes az ember). Tudom, örület, amikor tele van a fésü, s mégsem tehetsz semmit !!! Nálam 9 héttel kezdödött szülés után, s 4 hónapig tartott (bár ebböl csak az elsö 2 hónap volt, amikor igazán pánikoltam, ekkor le is vágattam). Ez is egyéntöl függ, a szervezet próbál visszaállni, s a hormontermelödés is csökken.

De a szoptatáshoz ennek semmi köze, szóval ha tudsz, van tej, nyugodtan szoptass!

2008. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. A szoptatáshoz nincs köze, de megnyugtatásul mondom, hogy teljesen visszanő a kihullott haj:)

Mindhárom gyerkőcnél szörnyen hullott a hajam, pedig az elsőt össz-vissz 6 hónapig szoptattam. Nekem kb. a baba 6-7 hónapos koráig tartott a hajhullás, de egyre kevésbé volt látványos, már a 4. hónapnál látszottak a rövid hajszálak, amik a kihullott helyett nőttek.

2008. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!