Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hajhullás? Mit tegyek ellene?...

Hajhullás? Mit tegyek ellene? Már 7,5 hónapja szoptatok, de még mindig hullik.

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit! Pontosabban semmit nem tudsz tenni ellene. Állítólag ha abbahagyjuk a szoptatást elmúlik...

Egyébként hasonlókat kérdezek magamban én is már több mint 8 hónapja... A hajmosás felér egy rémálommal, de reggelente fésülködni is utálok!

2010. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos a fiam és most kezdett el hullani a hajam. Én most Eurovit vitamint fogok venni. 50 db kb 1000 ft. Hátha segít. Szerintem a szoptatás miatt nagyon kiürül a szervezetünk.
2010. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez természetes szülés után, én Colvitát szedtem.
2010. okt. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

És használt a Colvita ? Mit vettél észre a kúra után ? Mennyit szedtél be pontosan ?

köszi

2010. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Napi kettő kapszulát szedtem 2 hónap után már erősebb lett a hajam és haj hullást is megállította.De én még szedem most is tovább, mert erősíti az immunrendszerem.Azt is észre vettem jobban nő a hajam.Nekem ez bevált.
2010. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!