Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt tejet elapaszt...

Szoptatás alatt tejet elapasztani?

Figyelt kérdés

Két éves lett a nagyfiú, és most már végképp ideje lenne elválasztani. De nem megy.

Ha a fiamon múlik, érettségiig szopni fog, eszébe sincs elválasztani magát. Hangosan ujjong, ha csak meglátja a cicit, a fürdőbe bújva öltözök.

Próbáltam, hogy egyszerűen nics és kész. Addig sírt, amíg belázasodott és nem aludt semmit. Végül mellre tettem, nem birtam tovább hallgatni.

Arra gondoltam, hogy ha nem lenne benne semmi, akkor nem kérné.

El lehet apasztani? Gyógyszer nélkül. Hideg vízzel, gyógynövénnyel? Sokan mondják, hogy egyik napról a másikra elment a tej. Direkt ilyet nem lehet?


2018. dec. 22. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Fokozatosan adj neki kevesebbet. Amíg szopizik nem fog elapadni mert mindig újra termelődik. Vond el a figyelmet a ciciről, találj ki valami játékot. Valamit ami tetszik neki.
2018. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hetekig tartott elapasztani úgy is, hogy már nem szopott az első gyerek, szóval nem sok esélyt látok rá. Én is gondoltam amúgy erre, mert most ugyanebben a helyzetben vagyok. De szerintem akkor is szopna, ha nem jönne belőle semmi, mert a cumizás a lényeg neki.
2018. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neki sem a tej kell már belőle, hanem szimplán a cici, akkor meg tök mindegy, hogy van-e benne
2018. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan erdemes csinalni, a szamara legfontosabb szopirt a vegere hagyva a legkevesbe fontossal kezdeni. Amugy nekem siman cummog rajta akkor is, ha nem jon belole semmi. Voot, hogy mondta csalodottan, hogy nincs tej, es egy idkre ott hagyta a cicit, azt hittem, ez mar jo jel, de nem. Ketszer probaltam meg hirtelen elvalasztani, mindkettonel belazasodott. Probaltam hordozva altatni, ugy meg zombi lettem, o meg elalvasnal elfogadta, de sokat ebred, es minden egyes ebredesnel egyre tobbet sirt, 1-2 korul mar magan kivul orjongott minden olyan este, amikor nem kapott. En mar nem is tudom, miben remenykedem. Amugy a nappali szopikat mar majdnem sikerult nullara redukalni, neha meg keri 1x. 2,5 eves, fel eve kezdtem el a leszoktatos probalkozasokat.
2018. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!