Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor áll be a kereslet-kínálat?

Mikor áll be a kereslet-kínálat?

Figyelt kérdés
Melltartó betétet használok, de naponta többször kell cserélnem, mert megtelik. Folyton tiszta tej minden, mert ha előveszem szoptatáshoz a mellem, már csöpög. Ha csak a szoptatásra gondolok, érzem, hogy szivárog. Nagyjából mindig 3 óránként eszik a fiam, ma mondjuk átaludt éjszaka egy étkezést. 3 hetes múlt a babám.
2019. jan. 10. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hetes. Még mindig van hogy éjjel ázom. Én arra számítok, hogy kb. mostanàban fog, ha lecsengett a 6 hetes ugrás.
2019. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 hetes volt.
2019. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerekkel 2-3 hónapig ment ez, aztán jobb lett, már csak éjjel teltem túl. Most egy hetes a második babám, ugyanebben vagyok, már el is felejtettem pedig, milyen idegesítő :D de inkább ez, minthogy ne legyen tejem. Kitartás, elmúlik, igyekezz nem fejni, vagy csak minimálisan, hogy ne szaporítsd fölöslegesen, és akkor hamarabb beáll.
2019. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy éves korára, de en lefejtem a felesleget mindig, mert nem.birtam.elviselni, hogy feszul a mellem.
2019. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én csináltam valamit rosszul, vagy nem tudom, de nekem 4 hónapos a lányom, de nem állt be. Eleinte rengeteg volt, fejni kellett, most meg annyi sincs hogy jól lakjon vele. :(
2019. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem a kérdésre válaszolok, istenem, bár ennyi tejem lett volna anno mint nektek. Nekem sosem volt átázásom, kevés volt nagyon. Most irígy vagyok 🙂
2019. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!