Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szabad megköszönni?

Szabad megköszönni?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja írtam egy kérdést a leválasztással kapcsolatban. Az akkor 20 hós kisfiamat (aki még este és hajnalban szopizott), minél fájdalommentesebben szeretettem volna leválasztani, mert egy jóindulatú daganatom van a mellemben, amit ellenőriztetnem kell január végén. Hát, remélem, hogy lesz itt olyan, aki felismer, mert jelezném, hogy 4 hete leválasztottam, zökkenőmentesen (najó, első éjjel volt egy 15 perces hiszti, és ennyi). Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a bíztatást, támogatást, aki időt szánt rám, hogy tanácsot adjon, nagyon sokat segítettek a válaszok.

2019. jan. 14. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kerdesedhez ird meg kommentbe, ott tobben latjak! En egyebkent nem irtam neked anno, de orulok h zokkenomentes volt az elvalasztas. :)
2019. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem láttam a kérdésedet.

Belinkelnéd?


Még nem aktuális, de idővel az lesz.



Mellvizsgálat megvolt?

Remèlem minden rendben

2019. jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De cuki vagy 😍
2019. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én emlékszem a kérdésedre, örülök, hogy ilyen könnyen ment a dolog. Remélem veled is minden rendben lesz!
2019. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt..

Jaj, bocsi, el voltam havazva.

Jövő héten megyek mellultrahangra, és mammográfiára. Ha ezek megvannak akkor kérhetek időpontot MRI-re...ami lehet néhány hónapos várakozással jár... Én bízom benne, hogy minden rendben lesz. Köszi, aranyosak vagytok.

2019. márc. 2. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!