Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő után apad el a...

Mennyi idő után apad el a tejem ha már 3 napja nem szoptatok és fejek? Éjjel és mikor van időm nappal is hidegvizes borogatásozom! Kislányom 3 hos kora ota potlást kap,2 hete elkezdte magát leválasztani és 4 napja abszolut nemkéri, igy apasztom!

Figyelt kérdés

2019. jan. 24. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Teljes apadas allitolag 40nap.


En 20napja nem szoptatok v fejek, de pont tegnap neztem, higy meg van tejem.

2019. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen idokozben mar utana olvastam! konkretan nem is a teljes elapadas hossza erdekel hanem hogy mikor szunik meg, vagy ha nem is de csokken ez a kokemeny feszulo fajo mellerzer! borzaszto :( a tegnap elotti nap volt az elso szopimentes nap hat pokol volt! azota par csomom is lett de szepen nagyjabol kimaszirozgattam oket! valtozast meg nem erzek remelem a holnapi nap jobb lesz mar! Koszonom a vaalszt :)
2019. jan. 24. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát valamit nem jól csináltál, ha ennyi tejed van, és mégsem anyatejes a babád. Cumisüvegből sem fogadja el az anyatejet?
2019. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ebben nem tudok sajnos segiteni, en tobb, mint egy evig szoptattam, akkor mar nm kemenyedett a mellem, sztem ne hagyd abba, meg pici lehet a babad, szuksege lenne az anyatejre.

De orvos ajanlott nekem gyogyszert tejelapadasra, esetleg beszelj nogyogyaszoddal!

2019. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindent jól csináltam nem vagyok kezdo maradjunk ennyiben :) Nincs sajnos tápértéke a tejemnek és nem hiztunk egy honapon keresztul semmit sem es egybol kizarolagos tapis megoldas volt a tanacs de en ragaszkodtam a szopihoz is foggal korommel mivel az elso gyerekekmet egyaltalan nemis tudtam szopiztatni....de mivel elkezdte levalasztani magat ( tiltakozo sirassal, fej elforditassal es kez eltolassal) tobb napi probalkozasra sem kerte se ejjel se nappal se fel alomban stb.. igy az apasztas melett dontottem! a gyogyszeres megoldasr azert nem kertem mert allitolag nagyon sok a mellekhatasa es rettentoen bezavarja a hormonrendszert! ezert dontottem az efajta apasztas mellett, de szerencsere ma mar kellemesebb a helyzet! itt-ott csomok vannak de en szepen katonassan maszirozgatom oket es remelem mosar naprol napra jobb lesz! koszonom a valaszokat
2019. jan. 25. 09:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs taperteke a tejednek, de orulok, h ma mar jobb a helyzet, esetleg keress meg szoptatasi tanacsadod, ebben is tud segiteni
2019. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy van sajnos, nem vagyunk egyformak!! mennyiseg van dogivel de minose sehol :( sok dologra enis azt gondoltam, hogy bizony ilyen nem letezik csak a mesebe aztan rakelett jonnom, hogy bizony de van am! en orulok hogy legalabb 3 hos koraig telejes ertekeunk tudtam szoptatni hisz az elsot semennyire sem tudtam es ezis tobb mint a semmi!
2019. jan. 25. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszelj egy szoptatasi tanacsadoval, legtobbszor ingyenes, klinikan tudnak segiteni kihez fordulj, joindulatbol irom, hatha megis mond vmi hasznosat!
2019. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó mit erőlködsz? Nem az első gyereke és tudja mit csinál. Nem hízott semmit!! Haljon éhen a gyerek a lényeg hogy szoptasson?! Kinek fontosabb akkor ez, ha a baba elutasítja?! Van amikor nincs rá lehetőség pont... És nem is az volt a kérdés hogy miért nem kell a picinek a tej...
2019. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso gyereket se sikerult szoptattni, te nem latsz a szemedtol, ergo nulla tapasztalattal indult, hiaba nem elso gyereke, azert erdeklodok mert felig meddig tanultam egeszsegugyiskent ;)
2019. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!