Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám keveset hízott eddig,2...

Babám keveset hízott eddig,2 hónapos, szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Kislányom 40+1 hétre született 2520gr 50cm-rel. A kórházból 2440 gral hoztam haza. Ma 2 hós, 3440gr volt tegnapelott, vagyis pont 1kgt hizott hazajovetel ota. 55 cm. Tejem van, csak egyszerűen nem eszik sokszor. 6 hetes kora ota atalussza az ejszakakat, de nappal sem log egesz nap rajtam. Egyebkent egy alombaba, nagyon jo kedelyu, ha epp nem szopizik/alszik elnezeget, gogicsel. Szoval nem ugy nez ki mintha ehes lenne. Csutortokon megyunk a doktornohoz 2hos statuszra kivancsi leszek mit mond, de nem szeretnem tapszerezni ha nem muszaj. Esetleg fejjek tejet es azt adjam neki pluszba? Koszi a valaszokat!
2019. jan. 29. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Havi 400 gramm a minimum hízás. Nálatok ez bőven megvan. Miből gondolod, hogy kevés?
2019. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarsz mennyit hizzon egy hónap alatt?
2019. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Védőnő aggodalmaskodik 😔 egyébként én is ezt olvastam, hogy a heti 100gr a minimum, nalunk az megvan boven, csak az ember folyton hallja ismerosoktol hogy jaj 1 honaposan mar 1kgot hizott a baba stb, ezert aggodok...vagyis nem aggodok csak azert hogy a doki nehogy eroltesse a tapszert. Egyebkent en 174cm es 52kg voltam teherbe eses elott (akkor volt 14hos az elso babam) szoval en sem vagyok alapbol egy nagy darab...
2019. jan. 29. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Az ismerösök gyereke hízík túl sokat, nem tied keveset!
2019. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Akkor nem tudom a vedono miert aggodik? Neki azert tudnia kene hogy ez normalis hizas...na mind1, koszi a megnyugtatast! :)
2019. jan. 29. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom ilyen pici gyereknek tényleg kicsit kevesebb mint az átlag, de azért nem kevés. Szerintem kevesebb de nem annyira hogy aggódni kelljen.

Az én kisfiam 4070g volt és szintén 55cm pedig 53al született és 2590g-al. Nem mindenki egyforma, ahogy nézem nálatok az energia lehet a növekedésre megy el 🙂 Doki is aggódik a hízás miatt?

2019. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyünk, kiváncsi leszek mit mond...
2019. jan. 29. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Jól látod, jó kedélyű, elnézeget, gőgicsél = nem éhes.

Egyébként se kevés az 1 kiló. Lányom is így körül hízott, talán 1,1 kilót 2 hónapos korára. Senki semmit se mondott. (Akinek a babája 1 hónap alatt hízik ennyit is normális, simán nem egyformák, nem is szabad máséhoz hasonlítani őket..)

Szóval nem, ne adj pluszt.

2019. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*mármint magadtól ne, orvos meg majd kiderül mit szól hozzá
2019. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!