Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek az első pár hétben...

Akinek az első pár hétben keveset hízott a babája, kellett végül tápszeres pótlás?

Figyelt kérdés
Nagysúlyú babám elégedettnek tűnik, de csak 100g -okat hízott eddig hetente. 3 hetes holnap
2016. aug. 6. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha eleget vam cicin, láthatóan jóllakva engedi el, van elég pisis pelenka, nem adnék tápszert. Mert minek is? Nem követelmény havi 1 kg gyarapodás.
2016. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyiket hízott, többen javasolták a tápszert - köztük az anyám. Miután elmeséltem a háziorvosnak meg a védőnőnek, hogy a férjem és én is nagyon picikék voltunk gyerekkorunkban, megnyugtattak, hogy nem kell erőltetni.
2016. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Havi 400 a mininum. Ahogy számolom ennyi azért lesz. Azt írod elégedettnek tűnik, meg amúgy is nagy súllyal született szóval nem tápszerezném ezért.
2016. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyem 4200 grammal szuletett, mar majdnem 2 hetes volt, mire egyaltalan visszanyerte a szuletesi sulyat. Utana is lassan hizott, a kisebb szuletesi sulyu babak par honap alatt lehagytak sulyban. Mire duplazta a sulyat is kb mar 9-10 honapos volt. De elegedett volt mindig szoptatas utan, nem sirt soha, hogy ehes meg, tehat en nem aggodtam. Engem is paraztattak folyamatosan, hogy nem hizik eleget. Soha nem kapott tapszert, meg az elso par napban sem, pedig csak a 3. napon lett tejem. 1 eves koraig szoptattam egyebkent. Tenyleg mindig csak a minimumot hizta, vagy kevesebbet, de rengeteg tejem volt, tehat ehetett volna meg siman, ha ehes lett volna.
2016. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!