Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tud kezi melszivo olyan...

Tud kezi melszivo olyan hatasos lenni, mint a gepi? Milyen tipus? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elozo babanal pesztonka gepi volt, de szeretnek ilyen hatekonysagut, ami hangtalan. Ezert gondolok kezire.

Koszonom!


2019. jan. 31. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2019. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pesztonka nekem nem jött be. Volt kézi és gépi mellszívót is, hát a gépi sokkal jobb. Egyébként a kézi Aventos is hangosan nyikorgott és kattogott. Ami nem hangos és szerintem nagyon nagyon jó az a Lansinoh elektromos mellszívója. Megéri rá beruházni. Éjszaka is használtam, nem kelt fel rá a pici és ha csomós, kemény volt a mellem akkor is nagyon jól kiszívta azt. Ja és van rajta stimuláló funkció is. Szóval csak ajánlani tudom.
2019. febr. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kezi avent bevalt. Sose volt gond a mellemmel 10 honapja szoptatok.
2019. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gépit nem használtam soha, de a kézi Avent nekem is nagyon jól bevált, még anyatejleadó is voltam, csak azzal fejtem, semmi mással. Csak magunknak otthonra lefejtem összesen 9 liter tejet (ennyit fagyasztottam le összesen), és még kétnaponta adtam le 3-4 dl-t az anyatejgyűjtő állomásnak.
2019. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!