Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elválasztás menete és tippek...

Elválasztás menete és tippek hozzá?

Figyelt kérdés
Kislányom 22 hónapos, még szopik, bár mindent eszik, de elalváskor, éjjel többször és napközben mikor, hogy, 2-3 alkalommal is igényli a szopit. Most olyan gyógyszert kellene szednem, ami mellett a szoptatást abba kell hagynom...Mit javasoltok, hogyan csináljuk????
2010. júl. 1. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Először a nappalival,majd az éjszakai val és a végén az estivel próbálkoznék. Ha nappal kéri, akkor próbáld elterelni a figyelmét. Éjszakainál esetleg próbálkoznék vízzel, símogatással. Sztem az est már húzósabb lesz :(
2010. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:
Tutibiztos abba kell hagyni? Mert ennyi idősen ilyen kevés szopinál már nem jutna beléje annyi hatóanyag.. ?
2010. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 22 hónapos koráig szopizott. Mi felcseréltük a tejcit banánturmixxal. Bár néha el kellett terelnem a figyelmét is, de ment vele...Találj valamit, amit nagyon szeret, és felcserélné vele a szopit.

A lényeg az,hogy amikor nagyon kell neki, adjál neki. Még ha 2 napig nem adtál és aztán újra kéri. Egyébként az előző hozzászóló tanácsait én is javaslom.

Sok sikert!

2010. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! azóta beszéltem védőnővel és nőgyógyásszal, szerintük lehet e gyógyszer mellett szoptatni...De azért próbálom leszoktatni a szopiról, mert szeretnénk kistesót mielőbb!
2010. júl. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!