Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudok ajánlani bàrmilyen teát...

Tudok ajánlani bàrmilyen teát vagy készítményt hogy szülés után legyen bőven tejem?

Figyelt kérdés

Hallottam valamilyen teákról ilyesmiről ami fokozza a tejtermelődést? Tudok ajànlani? Nagyon szeretnék szoptatni félek hogy nem lesz elég tejem..

21hetes vagyok


2019. febr. 28. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

tejFAKASZTÓ tea nincs.

tejSZAPORÍTÓ van.


Tehát ami van, azt lehet szaporítani.


Ha szülés után beindult a tejed, akkor lehet ilyen teákat inni.

És vagy bejön, vagy nem.


Tesóm semmi ilyet nem ivott, 1,5 éves korukig szoptatta az ikreket.

Én ittam, 4 hónaposan már kellett kiegészítés.


Szerintem a technika sokkal fontosabb, mert hiába nagy a mennyiség, ha ott marad, mert a gyerek nem tudja kienni, és csak begyullad a mell tőle.

2019. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
UKKO teafű
2019. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Karamalz malátaital, barna sörre hasonlító alkoholmentes ital. Szupermarketekben és a Rossmann-ban is kapható, 0.33 l-es dobozos kiszerelésben. Finom.
2019. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Karamalz a citromos vagy a gránátalmás, Tescoban és drogériákban lehet kapni. A szoptatósteától ordítva szenvedett az amúgy nem hasfájós babám.
2019. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg tejszaporító lehet a görögszénamag (van kapszula vagy tea formájában), vannak különböző márkájú tejszaporító teák, a karamalzra, vagy az alkoholmentes sörre is sokan esküsznek.

Szerintem meg 99%-ban a gyerek szopási kedvétől és technikájától függ. Ne görcsölj rá, mert tök felesleges. Amennyi tejed lesz azt adod, ha nincs kap tápszert. Nem az a jó anyaság fokmérője hogy mennyi tejed van. Persze meg kell próbálni mindent megtenni érte, de túlzásokba nem kell esni. Az első lányomnál nem volt tejem. Lustácska volt, nagyétkű, de nem is akart szopni, 3 hónapos koráig tudtam szoptatni, tápszeres pótlással mindvégig. A kicsi folyton cicin lett volna, tápszert nem volt hajlandó lenyelni. Vele sem volt több tejem mint a naggyal,(pedig kaptam gyógyszert és kipróbáltam minden szoptatós csodaizét.) de ő azt a keveset sem hagyta. Sosem evett 80-90g-nál többet, de azt sokszor, így elég volt. 6 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt, és majdnem 4 éves volt mikor teljesen abbahagytuk.

2019. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!