Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés okozta durva aranyérre...

Szülés okozta durva aranyérre szedett már valaki valamilyen homeopátiás készítményt?

Figyelt kérdés
Az első szülésemnél nagyon csúnyán kijött. Jobban szenvedtem tőle, mint a gátsebtől. Úgy sejtem most sem lesz ez másként,ezért keresek valami jó kis szert rá, hátha elkerülhető a műtét...
2014. nov. 2. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sorstársam.... :-) 3 hete szültem, brutálisan kijött az aranyerem. Semmi gyógyszertári kence,kúp se segített. A nőgyógyászom javaslatára elkezdtem szedni a Detralex tablettát 3x2-t. Hallottam,h az aloe veras First jó aranyérre is, a férjem szerzett is nekem. Minden wc-zés után fújtam vele, hihetetlen, de összehúzta az aranyeret. Nem mellesleg a gátsebem is hamarabb meggyógyult tőle. Nem vagyok híve az ilyen csodaszereknek, de nekem ez tényleg segített. :-) Próbáld meg, hátha.... :-)
2014. nov. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocs, nem figyeltem,h homeopátiára voltál kíváncsi. Ez nem az, de nekem ez segített, :-)
2014. nov. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt jött ki, fájt, verzett, szornyu volt. A varazsdio homeos kremet ajanlottak és nagyon bevált. Hátha neked is!
2014. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SPERTI. Elsősorban a kúp a hatásosabb, de van krém is belőle.
2014. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszaitokat! Mindegyik nagyon hasznos volt! A First a gátseb miatt már beszerzés alatt, akkor viszont nem csak kifejezetten oda fújok majd :)


A homeós krémnek utána nézek! Gyógyszertárban lehet beszerezni? Vagy internetes oldalon próbálkozzak?


Spertit még nem próbáltam, de ha az előző kettő nem segít megpróbálom azt is...de remélem nem fog kelleni! :)

2014. nov. 2. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
a varázsdiót gyógyszertárban vettem, ahol vannak homeós készítmények, ott biztos lehet kapni
2014. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 4. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!