Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Abbahagyjsm a szoptatást vagy...

Abbahagyjsm a szoptatást vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 napja olyan fájdalmas a szoptatás hogy már nem bírom.a mellbimbóm fáj,olyan erősen összenyomja az ínyével a babám.vagy nem is tudom mert jönnek a fogai.ettől fájhat?mit csináljak?már alig bírom a fájdalmat!eléggé be is van az ínye dagadva.6 hós a kislányom
2019. márc. 5. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Hosszan szoptattam, bizony a fogzas tud ilyet okozni. Ha csinalja, elveszed tole. Aztan visszaadod. Ez eltarthat akar 1-2 hetig is, mire megtanulja, es okozhatja szimplan a fogzasi fajdalom is, erre megoldas lehet bekenni az inyet Dentinoxszal. Lehet, hogy a beszedet meg konkretan nem erti, de a reakciokat igen. A bimbovedo azert nem jo otlet, mert azzal nem oldodik meg a gond, nem tanulja meg. A fejes sem megoldas, maceras, sokaig tart, sokaknal be se inditja a tejleadot, es megha cumisuvegbol adod a tejet emelle, akkor aztan foleg szamolhatsz azzal, hogy annyi volt a szoptatasnak. A gyerekem osszes foga kint volt, meg azutan is szopizott par honapot az elvalasztasig. Neha harapott, tuljutottunk rajta, akkor hosszabbnak tunt, mint igy utolag visszagondolva.
2019. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha beszédedet nem is érti, meg tudja tanulni, hogy ha harap, nincs cici. Ezen tényleg minden hosszabb ideig szoptatós anya átmegy, ki korábban, ki később - de bízz benne, a babák nagyon okosak. Fontos tényleg, hogy ne ijeszd meg vagy ne vicceskedd el, de rögtön reagálj (rakd be a kisujjadat a szája sarkához, akkor megszűnik a vákuum és kihúzhatod), nem kell tűrni a rágcsálást és fájdalmat. Pár nap macera után ő is rájön, hogy mikor és miért veszed el, meg a te cicid is hozzászokik majd egy-két alatt, ugyanúgy mint az elején, az újfajta igénybevételhez.

Nem jó tanács bimbóvédőre vagy fejésre váltani, mert hosszú távon magaddal is kiszúrsz.

2019. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ugyan kisebb a babám, de olyan erősen szívja, hogy elviselhetetlenül fáj és ki is van sebesedve. Elkezdtem inkább fejni, így nem fáj. Nekem ez jött be.
2019. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nalunk is volt tobb ilyen idoszak is. Ragta harapta tepte huzta. Napokig fajt volt h verzett is. Mar szoritottam a fogam mikor szoptatni kellett. De tullendultunk rajta szerencsere mindig. En nem hagynam abba. Persze mindenki maga donti el.
2019. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!