Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális az, hogy ennyiszer...

Normális az, hogy ennyiszer eszik?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos lesz már, de hajnalban is még 3szor cicizik. Este 21 körül alszik el, éjfelkor már kéri a cicit, hajnali 3 körül újra, aztán 5-6 környékén megint. Utána 8-9 között kel rendesen. Nagyon megvisel engem ez az állandó éjszakázás, hogy mire elaludnék, újra enni akar.

Napközben ezenkívül még 4-5 alkalommal eszik. Kap már hozzátáplálást is, de étkezést még nem tudtunk kiváltani. Lehet valami baj van a tejemmel? Kevésnek biztos nem kevés mert ömlik, de lehet nem lakik jól, vagy mi lehet a probléma? Nem várom el persze, hogy egyszer se keljen fel 12 óra alatt cicizni, de 3-4szer, úgy,hogy fél órán keresztül rendesen eszik is, nyel...így nagyon megterhelő. Mit tehetnék, mit csinaljak másképp?


2019. ápr. 1. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdtétek a hozzátáplálást, akkor mielőtt elalszik főzz neki olyan híg tejbegrízt, amilyet csak tudsz, és azt add oda neki. Én még nem tudom kipróbálni, mert kisebb a babám, de anyukám ezt csinálta velünk, csak már három hónapos korunktól, mert tápszeresek voltunk, onnantól végigaludtuk az éjszakákat.
2019. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mar bocsi de ez minden csak nem ejszakazas. Azaz ejszakazas amikor orankent fel orankent kel fol a babad. Es tenyleg nem tudsz pihenni. Hat ne akard tudni milyen. Pedig az enyem 1 eves lesz. Nyugodtan hagyd h annyit szopjon amennyit akar. En nem vonnam meg tole. Lehet utana csak nyugtalanabb lenne.
2019. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!