Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak az éjszakai...

Mit csináljak az éjszakai össze-vissza szopival? Nappal általában alszik a 2 hetes fiam de éjszaka.

Figyelt kérdés

este 11 fele eszik a 7 orás fürdés után..aztán hajnal 2-3 és azt van mikor kihuzza ..a mult éjjel hajnal hatig szenvedtem fel a cicire és le..

nem tudom mi baja lehet..melege nem hiszem hogy volt..bealudt a szopin majd lerakam és ujra felkelt..

mit tegyek?????


2010. júl. 4. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Két hetes babánál az is teljesen normális, ha szinte non stop cicin akar lenni. Szoptasd igény szerint, hamarosan magától fog kevesebbet kérni, de még ne most várd el tőle!! Ráadásul nem csak azért szopizik, mert éhes, hanem neki még nagyon nagy szüksége van a testközelségedre.

Tedd magad mellé az ágyba, vagy ha úgy jobb, akkor a kiságyát tedd a tiéd mellé, hadd érezze, hogy ott vagy, jobban fog aludni, s ezáltal te is.

2010. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%
Ennyi idős babánál tényleg normális, hogy még nem állt be a három óránkénti éjjeli szopi. Az én babám is mindig bealudt a szzopin annó és én azt csináltam, hogy addig simiztem újra és újra, míg tényleg nem kellett már neki a cici és utána fektettem le. Így szépen beállt a három óránkénti ébredés.
2010. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm látom akkor ez nem egyedi hogy este feszt cicin lenne:)

köszönöm

amugy a simi nem segít..csipkedem meg minden és ugy bealszik hogy csak a letételre kel fel:)

2010. júl. 4. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoptasd fekve.


Nekem nem volt ilyen gondom, hogy hogyan tegyem le. Az első három hónapban az én ágyamban aludt, mellettem.

2010. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Egyetértek a fekve szoptatással. Mi is családi ágyazunk.


Ha esetleg KÉSŐBB sem javulna a helyzet, akkor azért érdemes lehet elgondolkodni azon, hogy picit belenyúlj-e a babád szokásaiba. Léteznek ugyanis olyan babák, akik látványosan felcserélik a nappalt az éjszakával. :) De ők azért a kisebbség! És mindez szigorúan csakis később, hosszabb idő után kerülhet szóba, ha nagyon indokolt lenne!!!

Jelenleg még nagyon picik vagytok, még minden csak kialakulóban van. Ilyenkor még az a természetes, amit te is tapasztalsz. Légy türelmes és figyeld a babád szokásait. Most még (és még egy jó darabig) elsősorban őneki megfelelően alakítsd a saját napirended is.

2010. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!