Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után 5héttel megjöhet?

Szülés után 5héttel megjöhet?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 5 hete, hogy szültem. Kb 3-4 napja abbamaradt a szülés utáni vérzés. Akkor az utolsó napok már csak barnázás, majd ilyen sárgásabb folyás volt. Abba is maradt. Ma viszont reggel elkezdtem erősen barnázni, mostanra pedig már rendes vér jön. Nem sok, a tisztasági elbírja.

Szoptatok, csak anyatejes a babàm.

Ez még a gyerekágyas vérzés lehet újra, vagy létezik, hogy ilyen hamar megjönne?

1 hét múlva megyek csak dokihoz.


2019. máj. 8. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
En is szoptattam, és szülés után 7. Hétre jött meg. Aztán szépen be is állt a szokásos 28-30 napra, szóval igen, megjohet.
2019. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a 6. héten jött meg.
2019. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is 5 héttel utána jött meg (császár volt), kizárólagos szoptatás mellett, és egyből rendszeres is lett.
2019. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így.
2019. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megjöhetett. 4 hete szültem, amikor megjött. 6 hetes kontrollon mondta az orvos,hogy éppen peteérésem van, szóval tényleg megjött akkor.
2019. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!