Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés utáni 5. héten szoptatá...

Szülés utáni 5. héten szoptatás alatt megjöhet a menstruációm? Vagy ez még gyermekágyi vérzés?

Figyelt kérdés

5 hete szültem természetesen. A gyermekágyi vérzésem már egy hete szinte megszünt csak ilyen nagyon világos barna kis foltok voltak a tisztasági betéten.

3 napja fájdogál a pocim. Tegnap rendesen görcsölt (de csak reggel) izzadtam hisztisebb voltam fájt a cicim és a hátam is. Olyan menzesz érzésem volt. Pisilés után ahogy kitöröltem piros vér jött. Napközben is volt vérzés de elég volt a tisztasági betét. Ma is reggelre véres volt megint. És nyilalgat lent. A lányomat iszisz szoptatom. Tejem rengeteg van és jóízűket szopizik a babám, nincs változás mióta vérezgetek( a szopiban).

Most ez menzesz vagy csak visszajött a 6 hetes gyermekágyi vérzésem?

Előre is köszi a válaszokat!! :)



2018. aug. 9. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Pár napig tartott. Azt hittem rendszeres lesz, de nem lett. Iszsz kisfiam 5 hónapos volt, mikir először megjött és onnantól havonta. Szerintem ez hormonális, ne aggódj.
2018. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött 5.héten. És most ismét, viszont egy héttel hamarabb, mint kellett volna. Lehet még most áll vissza. Egyébként én is szoptatok, és megijedtem elsőnek ettől, azt hittem én is, hogy a gyermekágyi vérzés folytatódik. De úgy is mész majd 6 hetes kontrollra, ott meg megmondják, ha vmi gond lenne.
2018. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!