Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig tudta szoptatni a...

Meddig tudta szoptatni a babáját, akinek kevés kb.3 dl teje volt minkét mellében egész nap?

Figyelt kérdés
A mensesem megjött már, sajnos érzem, hogy nem sok tejcsi van már...5 hónapos a baba.
2010. júl. 6. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapig szoptattam,de nem volt elég neki,a kezdetektől volt mellé tápszer.
2010. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is tápszerrel kellett pótolnom.
2010. júl. 6. 23:38
 3/6 V.-né Rita válasza:
100%

Bármeddig tudsz így is szoptatni!

Minden etetéskor tedd előbb cicire, aztán adj pótlást! HA üresnek érzed, akkor is szoptass, meglátod pár perc múlva kortyol a baba! Csak tereld el közben a gondolataidat a tejmennyiségről....

CSak akkor add a másik cicit, ha önként elengedte az elsőt!

2010. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

off: Nekem 4 dl van a 2-ben, remélem, én is tudok szoptatni még jópár hónapig. Pótlásnak kap tápszert, de egyelőre csak napi 1-2 alkalommal, mert elég neki, ami van, 1,5 hónapos. De fel vagyok készülve arra, hogy ez a 80-90% anyatejes dolog előbb-utóbb lecsökken, és nagyobb arányban lesz tápszer... De sebaj, a semminél ez is több, és a babának ez is nagyon-nagyon jó!!

Ha nekem 5 hónapig sikerül, boldog leszek! Nagyon el voltam keseredve a 2. héten, hogy kevés a tej, mindent megpróbáltam, de csak egy minimálisat lett jobb, szóval, most már a keveset is értékelem. :)

2010. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:
Leírnátok nekem, hogy hogyan próbálkoztok a szaporítással? Konkrétan a szoptatási gyakorlat érdekelne, nem a különböző ételek, italok, bogyók...
2010. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudod a tejmennyiséget növelni, ha minél többször cicire teszed, nyugodt körülményeket próbálsz teremtenia szoptatáskor, megfelelő mennyiségű folyadékot iszol. Homeopátia, teák...gondolom ezeket ismered. Minden rezzenésre cicire tenni, sose nézd az órát, ha nem kéri úgysem fogja elvenni, ezzel nem lehet megtömni.
2010. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!