Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Koffeinmentes kávétól fájhat...

Koffeinmentes kávétól fájhat a baba hasa?

Figyelt kérdés

Sajnos hasfájós a 3 hetes babánk, kapja a co-lactase-t így nagyjából tűrhető, de mégis vannak rossz időszakok.

Nekem tartanom kellene az IR diétát is, így elég nehéz étkezni... jól esne "finomságként" legalább egy kis kávé az íze miatt, koffeinest semmiképp nem innék a baba miatt.

Nem nagyon találtam a kávéra vonatkozó infót erről, vagy összevissza infók vannak a neten arról, hogy okozhat-e hasfájást a babánál ha szoptatom...mik a tapasztalatok?


Esetleg a csoki, icipici étcsoki vagy tejcsoki esetleg beleférhet?


2019. jún. 7. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Kábító nemcsak a tejtől ha beleraksz. Nyugodtan lehet inni egyébként koffein eset is semmi baja nem lesz.

Ki kell próbálnod mi a jó meg mi a nem én csak almát és krumplit tudtam enni az első három hónapban.

2019. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* Kávétól azt akartam írni :)
2019. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tejet nem, csak mandulatejet rakok (azt másban már bírta a hasa)

Hú, az alma-krumpli nem hangzik jól :/

2019. jún. 7. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Első gyereknél én is így túlpörögtem a dolgot, de rájöttem, hogy butaság. Nemrég volt is róla egy cikk, hogy nem sok köze van ahhoz mit eszik anyuka. Na én kísérleteztem a második gyerekemmel, azaz ettem mindent ami puffaszt és vártam, hogy rajta kijön e. Hát nem. Ha sír és nem tudjuk miért, egyből az általunk megevett ételre gondolunk, pedig sokkal inkább egy bent maradt böfike okoz gondot. Én iszok rendes kávét, szerintem ezzel sincs gond, ha nem literszámra vedeli az anyuka.
2019. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!