Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A cider is jo tejszaporitonak?

A cider is jo tejszaporitonak?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés lehet annak aki “ért hozza”, de itt külföldön nem ismert dolog ez annyira.

Szóval, Magyarországon mondjak hogy igyál sort, lesz sok tejed. Ez az ízesített sörre, azaz a ciderre is igaz?


Valamivel ra kell segitenem hogy tobb, elég tejem legyen es most keresem a megoldást :))


2019. jún. 9. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Alkoholmentes sört mondanak, mivel szoptatsz!! Vagy Karamalz-ot. A cider alkohol, tán nem azzal kéne szaporítani...
2019. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

A cidernek semmi koze a sorhoz!

A cider = almaecet magyarul

Mivel gyümölcsből van ezért a borhoz hasonlít.

Nem hiszem el hogy valaki ennyire buta legyen.


[link]

2019. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Igyál sok tejet.
2019. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Alkoholmentes cider? Nem kevered az alkoholmentes sörrel? Én még nem találkoztam alkoholmentes változattal, pedig nagyon szeretem a cidert, sokfélét próbáltam màr.
2019. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Alkoholmentes sörtől, cidertől nem lesz több tejed, a babát tedd minél többször mellre, vagy csinálj szaporító fejést, mert a mell ingerlésétől, gyakori ürítésétől lesz csak több. Tejet pláne ne igyál, bánthatja a baba pocakját.
2019. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

A cidert nem tudom. Én alkoholmentes sort iszom es rengeteg tejem van, fejek is mellette, szerintem számít az is.


Igazán akkor indult be a tejem, mikor elkezdtem inni a sort, mondjuk én elég keveset iszom, úgyhogy lehet a plusz folyadék mennyiség is számít, de szerintem az alkoholmentes sörtől lett több.


Szóval én ízesített alkoholmentes sort iszok, elsősorban meggyeset, teljesen oda vagyok érte.

2019. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5.!

[link]


Köszi 6os, ez megvan, de mégsem elég :/

2019. jún. 9. 17:19
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Karamalz, dm, rossmannban van.
2019. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
A cider nem sör, hanem almabor, szaporításra pedig nem a vajákolás kell, hanem a minél gyakoribb mellretétel.
2019. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

A sör a benne lévő komló miatt tejszaporitó, illetve a gabonák is segítenek.

Nem tudom, hogy a videdben van-e, italokhoz nem értek. 😊

Ami még jó, az a maláta, ez van a karamalzban és a macikávéban.

Ami még segített nekem, az a zabkeksz. Otthon is süthetsz tejszaporitó sütit, de a kész zabkeksz egyszerűbb.

Még sokaknak bevált (Nekem is) a rostos őszilé, minimum 25% gyümölcs tartalom, de minél több, annál jobb.

2019. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!