Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A cider is jo tejszaporitonak?

A cider is jo tejszaporitonak?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés lehet annak aki “ért hozza”, de itt külföldön nem ismert dolog ez annyira.

Szóval, Magyarországon mondjak hogy igyál sort, lesz sok tejed. Ez az ízesített sörre, azaz a ciderre is igaz?


Valamivel ra kell segitenem hogy tobb, elég tejem legyen es most keresem a megoldást :))


2019. jún. 9. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Megkérdezhetem, miből gondolod azt, hogy nincs elég tejed? Elmaradt a súlyfejlődés, kevés a nedves pelenka? Tényleg nem a sörtől lesz több, én is vedeltem/ettem mindent, amire azt mondták hogy szaporítja, de nem lett több, csak a gyakori szoptatástól, komfortszopizni is hagytam akár másfél-két óráig, azóta rengeteg van. Ehhez rengeteg türelem kellett igaz, de megérte.
2019. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
1. vagyok, írtam tanácsot, 2-t is, szóval ha leszállsz a magas lóról meg is köszönheted. Okoskodik a nénikéd...aki a cidert sörnek gondolja.
2019. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

A cider nem komlobol van, mint a sor, hanem gyumolcsbol.

Az alkoholmentes cider pedig konkretan szensavas gyumocsital leginkabb, szoval ennyi erovel fantat is ihatsz, de az alkoholmentes sorhoz semmi koze.


Amugy osszessegeben a bo folyadekfogyasztas a lenyeg, ami viz is lehet es hogy sok inger erje a melled, sokat legyen rajta a baba. Egyeseknek a plusz szenhidrat fogyasztas is szaporit, de azzal azert ovatosan, mert konnyen megeshet, hogy tej helyett csak a kiloid szama szaporodik.

2019. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!