Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elromlott a bojlerünk, hidegvi...

Elromlott a bojlerünk, hidegvizes zuhanyzás miatt elapadhat a tejem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 07:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Melegíts vizet, és fürödj... A tűzhely is elromlott?
2019. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként nem apad el ilyesmitöl a tejed, még akkor sem, ha hideg vízben fürödnél!
2019. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Harmincvalahány fokban ki zuhanyozik amúgy meleg vízzel????
2019. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

"Harmincvalahány fokban ki zuhanyozik amúgy meleg vízzel????"


Ja, mert csak ez a két véglet létezik, a meleg víz, meg a csaphideg víz... Neked is egészségedre....


Egyébként kérdező, első jól írta, forralj vizet, keverd a hideghez és máris lesz langyos vized amiben tudsz fürödni.

2019. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%

4!


Nem csak ez a két véget létezik, bár én ilyen melegben mondjuk meg se nyitom a melegvízes csapot.

De épeszű felnott nő mondjuk magától is ki tudna találni, hogy ha meleg vízre van szüksége és a bojler rossz, akkor vizet kell melegíteni!!!!

2019. jún. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, vizet melegítek, pl a babát is így fürdettem le. Ezzel nincs is baj. A "probléma" az hogy alapjában véve mindig csak zuhanyozom, kádba beülve kb 5 évente 1x szoktam fürödni. A másik ami miatt most nem annyira használnám ezt a módszert az az hogy nem szeretném a mellem azzal a vízzel mosni, amiben a popóm ázik, utána meg azzal szoptatni a babám.... Lehet hogy én vagyok túl finnyás, de ez nekem annyira nem jön be. Biztos ezzel sokakat megbotránkoztatok, de nem vagyunk egyformák. Szóval ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés. 😉
2019. jún. 27. 07:54
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
🤣🤣🤣
2019. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező. Felnőtt nő és édesanya létedre nem igaz, hogy nem tudod feltalálni magad. Régen lavorba tették a vizet és azzal locsolgatták magukat, úgy fürödtek az emberek. Így a popós vized sem érintkezik a melleddel. Naa, meg fogod tudni oldani vagy írjuk meg azt is hogyan kell feneket törölni?
2019. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A nap kérdése, illetve kommentje!!!
2019. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi a jó fej válaszokat, de azt hiszem némi szövegértési probléma merült fel egyesek készülékében. Nem tisztálkodási tippeket kértem, hanem tapasztalt, gyermeküket anyatejjel tápláló anyukák véleményére voltam kíváncsi, az esetleges elapadással kapcsolatban. Javasolom mindenki olvassa át újra a kérdést, hogy valóban arra tudjon válaszolni és az észt ne osztogassa feleslegesen, mert úgy látom egyeseknél amúgy is kevés áll rendelkezésre belőle. Előre is köszi! 😊
2019. jún. 27. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!