Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem szoptathatok de akkor...

Nem szoptathatok de akkor hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 36 hkm vagyok es nem szoptathatok de anyatejet (tolem) kaphat.

Ez a procedura kb 1 hónapig fog tartani. A kerdesem:

Jatszo cumi igen vagy nem?

Milyen cumisuveg ami hasonlít az anyai mellbimbora? (Tomme tippi?)

Es miket ajanlotok,tanacsoltok ha szeretnem kesobb szoptatni,ezáltal nem szeretnem ha cumizavaros lenne.

Minden tanácsot,velemenyt elfogadok :)

Koszi

36 hkm


2019. júl. 1. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Babam koraszulott es hetekig a koraszulott osztalyon voltunk,ott nem igazan lehetett szoptatni es a cumisuvegbol is orultunk hogy tud enni szonda utan,raadasul nem is tudta bekapni a bimbot. Fejtem neki en is,nekem az apolonok a tommee tippee illetve philips aventet ajanlottak. A kialakitasa az emlore emlekezteti a babat es a szivo resze is mintha bimbo lenne,nekunk bevalt
2019. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Es a jatszocumi? Adjak neki v ne?

2019. júl. 2. 06:23
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha fizikailag nem lehetetlen, én bizony megszoptatnám rendesen a gyereket. Ki a fene fogja ellenőrizni, hogy cumisüvegből vagy mellből kapta a tejet? Ha fizikaliag lehetetlen, mert nincs veled a gyerek, akkor megoldják azok, akikkel lesz. Őszintén nem igazán tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy anyatejet adhatsz, de nem szoptathatsz.
2019. júl. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem játszócumit ne.

Olvasgasd a la leche ligát, lll.hu!

Szoptanítot ajánlják még nagyon, olvass utána! :)

2019. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!