Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki használ (t) szoptanít...

Ki használ (t) szoptanít készüléket, kinek vált be?

Figyelt kérdés
Kinek vált be a szoptanít nevű készülék? 3 hónapos kisfiam cumizavaros lett. Szeretnék venni egy szoptanít készüléket, hogy vissza tudjam szoktatni a cicire. Nem fogadja el egyáltalán a cicim amióta üvegből kapja a kajcsit. Ezzel a készülékkel elfogadja szerintetek, vagy nagyon lehet érezni a kis csövet?
2019. júl. 4. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
6 hetes koráig kizárólag szoptattam!
2019. júl. 4. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a védőnőtől kaptam kölcsön. Haaaat nekem nagyon macerás volt. Folyton folyt, nem volt kényelmes állandóan igazitgatnom kellett. Egyszer sikerült csak rendesen megetetni belőle. De végül én feladtam.

Viszont nekem kellett bimbóvedőt is használnom. És a tejem is nagyon kevés volt már akkor. Szóval nálunk többszörösen nehezített volt a pálya.

2019. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, de mi a legelején használtuk. Pár hét után át tudtunk állni rendes szoptatásra. Nagy macera volt, az igaz, és nagyon fárasztó is. De bármikor újra megcsinálnám! Fél éves koráig csak anyatejes baba lett belőle, pedig a védőnő már az első héten tápszerrel fenyegetett. Érdemes egy szoptatási tanácsadót elhívni, mert sok apró trükk van, amire magadtól nem jönnél rá.
2019. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!