Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig lesz így tejem?

Meddig lesz így tejem?

Figyelt kérdés
1 hetes a kisfiam. A nagy meleg miatt itatni kellett üvegből a kórházba teával így csak cumisuvegbol lehet etetni. Mindennap 100szor mellre teszem de nem szopik. Fejem és így kapja. Meddig lesz így tej?
2019. júl. 4. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hetes korukig csak fejtem az ikreimnek. Akkor az egyikük napi egyszer ehetet cicibol, 5 hetesen minden étkezésre szoptattam, lefejt fejből kapott pótlást kb meg két hetig. A másikuk hétvégén kezdett el szopizni, eddig is kinsltam naponta, de nem kellett. Jovoheten lesznek három honaposak. Eddig meg csak anyatejet kaptak, remelem meg sokáig így marad
2019. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

A nagy meleg miatt sem kellett volna itatni semmivel


Főleg nem üvegből.



Hívj szoptatási tanácsadót

10-15e

Hosszabb távon olcsóbb is lesz, mint a tápszerezés lesz



Ha nem segítenek továbbra sem győzitek le a cumizavart (emiatt kell neki csak üvegből)


Fejéssel max 1 hót adok neked sajnos 😞



Kitartás


1 éve szopizó, volt cumizavatos kislány anyukája

2019. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanígy csinàltam lányomnál, a nagy meleg miatt cumisüvegből kapott vizet is. 15 hónapos koráig szopizott.


Ellenben sajnos a fiamnak nem adtam (7 évvel azelőtt) vizet, majdnem elvesztettük egy hetesen. Kórházban volt egy hetet kiszáradás miatt infúzión. Ő nem kapott cumisüveget mert bevettem a szopizavaros dumát. Eredménye: majdnem meghalt. Ja, csak 6 hónapos koráig szopizott.

Ennyit az idióta mítoszokról.

2019. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy probald meg bimbovedovel. En szoptattam is es kaptak tápszeres pótlást estenként.
2019. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne cumisüvegből kapja, hanem svéd itatópohárból! Vagy Szoptanít készülékkel.
2019. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. sajnos meg most sem akar hiába teszem mindig mellre.
2019. júl. 5. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!