Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Semmelweis klinikán szeretnék...

Reni910503 kérdése:

Semmelweis klinikán szeretnék szülni de nem tudom kihez menjek?

Figyelt kérdés
Vidékről vagyok így fogadott orvossal lehet szerintem csak ott szülni kihez lenne érdemes menni?Nem csillagos áron válaszokat segítséget köszönöm :)

2019. júl. 28. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
neked mi a nem csillagos ár? Egy terhesgondozási alkalom 10-15 ezer között mozog a szülés ugye ennek tízszerese.
2019. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Javaslom, hogy ne a büféshez.
2019. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt szolnok megyében is 9ezret fizetek alkalmanként,100-150 ezer a szülés...akkor már úgy szüljek ahogy akarok... Úgy vagyok vele ennyit nekem megér.. 500ezernél többet nem szeretnék rákölteni... :)
2019. júl. 28. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:

A Sote I. vagy II-n szeretnél?

A kettőn dr. Sobel Gábort ajánlom. Szakmailag toppon van és nagyon rugalmas.

2019. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sote 1-et nem ajánlom, én ott szültem, borzalom volt, több gyereket nem is szülök azt hiszem az élmény miatt.


Sote 2-őt dicsérték nekem, sajnálom is hogy nem azt választottam.

2019. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat🙂 így valószínűleg sota 2 választanám...még én is próbálok még többet utánna nézni... Utánna felkeresni ott egy dokit... Köszönöm még egyszer mindenkinek
2019. júl. 29. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
SOTE I-ről dr. Silhavy Mihályt ajánlom. Két lányomat szültem nála, bár már régebben, de akkor nem voltak szabott árai, szerintem azóta sem változott a hozzáállása. Profi, a nagyobbik lányom az életét köszönheti neki és az ottani stábnak (lábtartással született villámgyorsan, tökéletesen levezette a szülést, nem is lett volna idő császárra).
2019. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!