Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szült vki mostanában a Semmelw...

Szült vki mostanában a Semmelweis Egyetem 2-es számú szülészeti és nőgyógyászati klinikán? Tapasztalatok érdekelnének. Pl. Velem lehet-e a baba. Ill. hogy szült-e vki Pethő Boglárkánál.

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én, nyáron. Rettenetes. Ha elölről kezdhetném, elkerülném messze ívben. Volt fogadott dokim, de váltani fogok. (Nem PB volt.) A csecsemősök bunkók. A kajától csak éhen halni lehet. Igen, a baba veled lehet. Az osztályos nővérek viszont nagyon segítőkészek.
2018. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohhh....köszönöm!
2018. jan. 19. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
2-t szültem, fogadott dokinál. Az egyiket 1,5 éve. Nekem csak jó tapasztalatom van. Nem hotelban éreztem magam, azt kaptam amit vártam. A másodikkal alapítványi szobában voltam, hogy a tesó is bent lehessen. Az elsővel sima szoba, velem volt. Ott nem volt a szobákhoz zuhanyzó, kicsit macerás, de ennél nagyobb gondod neked se legyen! A mostaninál nem tudom hogy van. Persze a kaja nem túl jó, de hol az? Én kedves csecsemős nővéreket fogtam ki mindkétszer. Jó tanács, ha szoptatni akarsz, tápszert és cukros vizet ne fogadj el a babának. Sajnos az elsővel szenvedtünk utána, másodiknál okosabb voltam! Szoptatás terén nincsenek a helyzet magaslatán.
2018. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2018. jan. 20. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem még nem késő a válasz. 8 hónapja szültem Pethő doktornőnél, programozott császár volt. Nagyon rendes orvos, ajánlani tudom. Császár után bejött érdeklődni hogy vagyok, és mondta hogy amíg bent leszek már nem találkozunk, mert képzésen lesz. De! Másnap felhívott telefonon, hogy minden rendben van-e. Teljesen meglepődtem, szívén viseli a "betegei" sorsát!

A klinikával sem volt probléma egyébként, a nővérek rendesek voltak, a csecsemősök is. :)

2018. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!