Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megkönnyítette a szüléseteket...

Megkönnyítette a szüléseteket a Kriston/Kegel torna, vagy a gésagolyók használata?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata, örülnék, ha megosztaná velem! Úgy hallottam, hogy nem csak szülés után, hanem előtte is hasznos az intom torna, vagy akár a gésagolyók használata. Erősebb hüvelyizomzattal tényleg "egyszerűbben" megy a szülés?

24/L


2010. júl. 12. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt rendszeresen intimtornáztam, főleg a jó szex miatt. A szülésben nem sokat segített, összevissza repedtem, hiába vágtak. Viszont a felépülésben nagyon sokat segített. Ugyanolyan szűk vagyok most is, mint szülés után, és az első két kicsit fájdalmasabb próbálkozás után a szex is ismét tökéletes. :-) Sőt, ha lehet mondani, jobb, mint előtte volt.
2010. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Kriston tornát csináltam szülés előtt. A nőgyógyászom azt mondta, az nem jó mert nem lazítja a hüvelyizmokat és így nehezíti a szülést. Viszont szülés utáni regenerációnak nagyon jó.


Magát a szülést nem úsztam meg ép gáttal, de nem tudom Kriston torna nélkül mi lett volna.

2010. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Milyen furcsa, hogy mennyi helyről mennyiféle különböző információt hall az ember! :)

De a tapasztaltabbaknak hiszek, úgyhogy köszi mégegyszer! ;)

2010. júl. 12. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!