Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki menyit fogyot?

Szülés után ki menyit fogyot?

Figyelt kérdés
Függ-e a szoptatástol is?

2019. aug. 1. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondták nagyon sokan, hogy majd szoptatás alatt fogyok, de nem így volt. Igaz, a hasam lejebb ment, gondolom mert a szoptatás segíti a méh összehúzását, de egyebet nem produkáltam fogyás terén.

Amikor a fiam elkezdett kúszni mászni aztán abból állt a nap, hogy rohangáltam utána, na akkor indult be a fogyás lement 4-5 kg csak a szaladgálással (meg hogy közben nem volt időm enni), aztán rá is tornázom, már lassan a terhesség előtti formámban vagyok.


Szóval, lehet segít a szoptatás, de az csak pár kiló, 2-3, ilyen 10 kgos fogyást csak a szopitol ne várj.

2019. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt 8 kg-ot híztam, szülés után 10 kg-al voltam kevesebb. 5 hónapos a babám, eddig 10 kg mínusz. Jó volt is feleségem, még 5 kg lemenne az már jó. Szóval szerintem függ a szoptatástól is.
2019. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A prolaktintól valaki fölszed 20 kilót, valaki pedig csonttá fogy nutellás pizzán élve is. Amennyire olvasom, többségben vannak, akik híznak.
2019. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
* feleslegem, javított a telefon😀
2019. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekkel 20kg híztam és nem terhesség alatt, hanem utána. A szoptatás ebben nem gátolt meg, sajnos.
2019. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5. Nap 8 kg-ot fogytam

Rá egy hétre még 5-öt


Maradt 3 kg


Ez lement kb a baba 4 hónapos korában..

2019. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szulesig 6kilot hiztam, szülés után feljött 10kg most kezd el lefelé menni eddig -3 kg. 8hos anyukája
2019. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint az 5... Én is híztam, nem keveset.
2019. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szültem. Terhességek alatt nem híztam, mert oda kellett figyelnem IR miatt. Az első szülés után bomba formában voltam, mire jött a következő (iker)terhesség, mert szépen tartottam a diétát. A második szülés után 3-4 kilóval voltam több kórházból hazajövet, mint amivel kezdtem a terhességet, de ebből még ment is le kicsi. Aztán jött a tartós kialvatlanság, hogy vég-és idegkimerülés határáig hajszol a három gyerek, az, hogy a gyerekek miatt van itthon pékárú, édesség, stb. jelentős hízást (15-20 kiló) eredményezett szűk két év alatt. Jojó-effektus: kampányszerű diéták, majd gyors feladás, ahogy jött egy betegség, vagy éjszakázós időszak. Borzasztóan érzem magam a bőrömben, most épp újra nekifutottam századszor, hogy formába hozzam magam, mert ez így nem mehet tovább...
2019. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
17 kg jött fel szülésig, szülés után lement 8 kg, a maradék 9 kg pedig az első szülinapjáig szépen magától. 10 hónapos koráig szoptattam. 14 hónapos korában estem teherbe a kistesóval, ugyanannyi volt a kezdő súlyom, mint az első terhességnél. Most 13 hetesen +2 kg-nál járok.
2019. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!