Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti adtatok pénzt a szülésznek...

Ti adtatok pénzt a szülésznek amikor megszületett a gyermeketek? Menyit szokás adni ha adtatok? Elvárják az orvosok a pénzt, vagy van olyan is aki nem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk én eleve olyan orvost választottam, akivel ezt előre tisztáztuk. Havonta jártam hozza kontrollra, minden lehetséges vizsgálatot elvégzett, majd a szülést levezette, csaszar lett végül. Az egész akkor, vizsgálatok+ szules egyutt 160ezer volt, most ugyanez mar 180ezer. Ha nem fogadott orvosnál szülsz, hanem ugyeletesnél, akkor szerintem 60-80 ezer reális, én annyit adnék. Persze ez fugg a Te penztarcadtol. Adott esetben nagyon sok mulik az orvoson, nekunk az eletunket mentette meg. Es ők sincsenek tulfizetve, szerintem nagyon megerdemelte a dokim azt a penzt, sőt!!! Remelem segítettem!
2014. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szülésznőnek pedig, aki a szülésnél segített +10ezret adtunk.
2014. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ szerintem,hogy hol vagy helyileg(melyik megye). Én túlzásnak tartom,hogy 100ezreket odaadogassunk,még akkor is ha fogadott orvos. Nekem is fogadott dokim volt,az első gyereknél,és most is az van,3 éve adtam 40et a dokinak,a szülésznő ügyeletes volt,neki nem adtam semmit.Ha szántam volna rá pénzt,mindegy lett volna ha fogadok egyet ugye.Most a doki 50 körül fog kapni,a szülésznő most is ügyeletes lesz,és csak akkor adok max egy 10est,ha nagyon elégedett leszek.A dokim amúgy nem mond árat,nála nem szokás.Most is ugyan annál fogok szülni,mint először,minden jól alakult...és ő nem az a pénzéhes fajta.
2014. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mi is 40-50 re gondoltunk ! Tolna megye!
2014. febr. 20. 21:05
 5/5 Babi Mami ***** válasza:

Bacs megye fogadott doki elore megmondta 50 ezer hogy o legyen ott szulesnel. Mivel elso babam, szulesznot is fogadtunk, 25 ezret adtunk neki, plusz egy masik szulesznonek otezret, aki elokeszitett mig a fogadott szuleszno beert.

Legkozelebb is igy fogom csinalni. A szuleszno is nagyon sokat szamit, en dokit kerdeztem hogy kivel szeret egyutt dolgozni, az alapjan valasztottam. Konnyu szulest.

2014. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!