Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyerek szülés óta fellépő...

Gyerek szülés óta fellépő kétoldali (de főként bal oldali) derék és azalatt közvetlen erős benyilaló fájdalom. Másnál is van ilyen gyerek óta?

Figyelt kérdés

Lassan 9 és fél, 10 hónapja szültem természetes úton hanyatt fekve a szülőágyon burokrepesztéssel egyébként.

Nem nagyon kellett nyomkodni a hasam sem közben.

Mióta megszültem azóta kétoldalt a derék és csípőm közti lágy részen hirtelen mozdultra, néha tök spontán néha még akár erősebb nevetéstől is gyomorszájbarugás-erős izomláz érzésű fájdalmat érzek ott ezen a részen mindkét oldalon de leginkább a bal oldalamon szoktam.

Néztem esetleg rekeszizom sérv de nincsenek refluxos tüneteim.

Mármint ezek amik ahhoz társulnának.

Biztos hogy a terhesség szülés váltotta ki azelőtt sose fájt ezen a helyen.

Már fogalmam sincs mi lehet.

Azt sem tudom megmondani szervi fájdalmat érzek e vagy inkább izom.

De arra emlékszem mikor a végén jártam a terhességnek akkor ezen a bizonyos helyen a bordák alatt sokat feszült a hasam mindkét oldalt meg a baba is itt rugdosott.

Essetleg lehet attól is.

Na és ugye az utolsó terhes hetekben társult hozzá reflux is..

Egyik orvosnak mutattam hol fáj azt rávágta hogy a derekam de nem..


2019. aug. 8. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már megnézetném.

Én is 9 és fél hónapja szültem. Ugyanezt a fájdalmat éreztem, amit leírtál. De kb. 3-4 hónap után már egyszer sem jeletkezett.

2019. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen van aki azt mondja szülés után még nem állt minden helyre odabenn.
2019. aug. 8. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért lassan 10 hónap alatt már vissza kellett volna állnia. Azért egy ultrahagot mégérné csináltatni csakhogy megnyugodj.
2019. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!