Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kétoldali derék fájdalom mitől?

Kétoldali derék fájdalom mitől?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ma reggel felkeltem és nem éreztem még ezt a fájdalmat mikor elkezdtem öltözni , hírtelen nagy fájdalmat éreztem a derekamnal mind2 oldalt, de jobb oldalt jobban fáj.

Azóta enyhült de még mindig fáj,ha hátra dölök akkor érzem a legjobban. Mitől lehet ez, orvosnal voltam de nállunk ilyen különleges orvos van sosincs bent a munkahelyén igy megvizsgáltatni sem bírtam magam. 18/F



2017. máj. 18. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megfázott éjjel a derekad, de simán fájhat vesétől is. Ha pedig valóban a derekad, akkor jó lenne egy normális dokit felkeresni, mert van, mikor a pihenés tesz jót, máskor pont a kimozgatás. Ha meg vese, akkor pláne orvos, azonnal! Kórház?
2017. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha esetleg vese,akkor mennyire lehet súlyos?

Elég fêlős vagyok.. Mindig a legrosszabbra gondolok.

2017. máj. 18. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy egy kis kő okozott ilyet, de voltam már életveszélyes állapotban is miatta. Na azt éreznéd, mert konkrétan nem tudtam lábra állni és 40fok felett volt a lázam. Sokszor egy kis lépcsőzés is segít, meg ha melegen tartod a vese környékét. De ha más a baj, pl egy izom gyulladt be, akkor nem feltétlen jó neki a melegítés, ezért lenne nagyon fontos, hogy hozzáértő lásson. Ha parás vagy, akkor meg pláne doki, hogy megnyugodj!
2017. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Annyira nem erős a fajdalom, akkor megnyugodhatok?

Orvoshoz nemtudom mikor fogok kerülni,mert sosincs bent..

2017. máj. 18. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz magadra és ha erősödik vagy tartósan fáj, keress orvost.
2017. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben , köszönöm!
2017. máj. 18. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugorj fel egy nyújtóra, kicsit mozgasd magad, ereszkedj le.

Masszírozd be valamilyen nyugtató krémmel. Legjobb a hillvital, de patikában biztos ajánlanak valamit.

2017. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!