Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hány évesen szültetek?

Ti hány évesen szültetek?

Figyelt kérdés
Én az elsőnél 23 voltam. Most várom a második babám, most 28 éves vagyok. Kicsit idősnek érzem magam már. Mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni. Ha tehettem volna már 20 évesen szültem volna. Több gyereket amúgy nem szeretnénk. Nálatok, hogy volt?
2019. aug. 14. 06:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
52%
20 voltam és nem tervezünk többet.
2019. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
36 az elsot, 1 honap hijan 39 voltam a masodik szulesnel. Sajnoa igy hozta az elet! Hiaba akartam volna hamarabb, nem allt mellem a szerencse😪
2019. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
29 voltam, mikor született a fiam. 31 vagyok, decemberbe jön a tesó.
2019. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
28évesen szültem
2019. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 khniki ***** válasza:
34 vagyok, most várom az első babámat. Így hozta az élet, de egy cseppet sem bánom, hogy nem szültem előbb.
2019. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
21 az elsonel, 25 a masodiknal.most 26 vagyok es szeretnek meg egy babat 30 alatt
2019. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
23 évesen én nem szültem volna, bár akkor már együtt éltem a párommal. Élveztük az életet, világot láttunk, rengeteg barátunk volt, mindig volt program. 28 évesen kezdtem gondolkodni a dolgon, amikor kiderült, hogy nem lehet természetes úton gyerekem, így el is hessegettem a gyerek témát. 29 voltam, mikor egyszer nem védekeztünk, de nem gondoltam, hogy ebből baba lehet. Mikor elmentünk nyaralni meg kellett volna jönnie, de nem jött. 30 évesen szültem meg a lányom. A második babánkat már terveztük, de úgy voltam vele nem sikerül egyhamar, 32 éves voltam, nőgyógyászati problémával. Visszamentem dolgozni, ekkor még nem tudtam, hogy elsőre sikerült és már terhes vagyok. 33 évesen szültem a fiam és többet nem szeretnénk, véletlenül sem. Szokás mondani mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Én fiatal vagyok még.😁
2019. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

28 múltam és terhes vagyok. :)

Nekem az volt a tervem anno hogy 25 évesen szeretnék szülni.


Anyu fiatalon szült, nagyon jó közeli kapcsolatunk van.

Sajnos meg nem is, akkor még nagyon tartottam sehol. Egyetemre jártam mèg, pénzem alig volt a diákmunkával, rendezvényes, hétvégi munkákkal, se saját lakás, se albérlet.


Egyetem vége felé találtam meg az igazit, akinél tudtam már az elején hogy vele fogok családot alapítani. Mire minden összejött 4,5 év eltelt. (Albérlet, majd saját lakás, esküvő, felújítás és vegül a baba) De mostmár büszkén mondhatom, hogy 28 éves kismama vagyok.


Újabb tervem 30 éves körig a másikat is összehozni.:)

2019. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!