Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok, akik 16-17-18 évesen...

Lányok, akik 16-17-18 évesen szültetek. Mennyire változott meg a testetek szülés altt és után?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem épp ennyi, de 19 évesen szültem. A hasamon nyúlt meg a bőr. Ezenkívül semmi mást. Minden ugyanolyan mint régen szülés előtt. A hüvelyen is ugyanolyan szűk maradt.
2018. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
46%
17 évesen voltam terhes 18 évesen szültem kb semmi nem látszik meg. A hüvelyem ugyanolyan szűk, a hasam meg ugyanolyan feszes volt szülés után kB 3 hónappal mint a teherbeesés előtt. Ennek az az oka, hogy összesen csak 6 kilót híztam, így nem nyúlt meg nagyon a bőr és szülés után amint lehetett ( a 6. Héttől) elkezdtem hasra edzeni. Mire a kisfiam 3-4 hónapos volt már bombaalakom volt és senki meg nem mondta volna hogy szültem.
2018. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
61%
Én 17 évesen szültem. Tiszta csík lett a hasam,és a mellem. Meg is híztam,és jó pár kiló meg is maradt. Ahasam,és a mellem is megereszkedett,a vaginám tágabb,és rugalmatlanabb lett. Kész rémálom!
2018. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Csak a genetika számít..


Én 21 évesen szültem és már mikor hazaengedtek a kórházból lapos volt a hasam és feszes rajta a bőröm, pedig életemben egy percet nem edzettem..


Nézd meg anyukád és a nagyszüleid testét, az fog támpontot adni, mire számíthatsz

2018. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg hogy a punci feszes maradjon.✋
2018. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A hüvelytől és a mellemtől félek leginkább. Elég nagyok a melleim, attól tartok, hogy meg fognak ereszkedni.
2018. ápr. 2. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
26 éves vagyok, 4 hónapos a lányom és jobban nézek ki, mint előtte. 😊
2018. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!