Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány évesen szültetek először?...

Hány évesen szültetek először? Mi a fontosabb a karrier pl. : diploma vagy a gyerek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 21:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%

23 évesen szültem. 4 éve dolgoztam. Érettségi után leraktam egy szakmát és abba helyezkedtem el. Első év után középvezető lettem szerencsére, jó bérrel.

Munka mellett csináltam levelezőn a főiskolát. Most nyáron diplomáztam.


25 éves anyuka.

2012. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%

27 évesen. Főiskolai diplomám megvolt.

Relatív jó bért kaptam a munkahelyemen, így döntöttünk a gyermekvállalás mellett, mert a max. GYED-et megkapom.

Szerintem gyermek mellett már nehezebb a tanulás, de nem lehetetlen.

2012. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
Karrier. Én olyan családba születtem ahol a gyerek volt a fontosabb, fiatalon szült anyukám... Isten ments hogy kövessem.
2012. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
32 éves koromig otthon laktam, és a barátom is a szüleinél. 3 generációs családok voltunk 1,5 szobás lakásban. 32 évesen sikerült lakást vennem, a fiú, akivel voltam akkor már évek óta, pont akkor talált magának mást. 38 évesen tudtam újra bízni, 40 évesen házasodtunk össze, 40 évesen lettem terhes, 41-et töltöm be a szülésre nov végén.
2012. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

32 évesen szültem, de jóval hamarabb szerettem volna. Sajnos 6 évet kellett várnunk a babára.

Természetesen a gyerek a fontosabb, de nekem fontos volt a munkám is. Nem is a karrier a lényeg, hanem hogy a gyerek születéséig megteremtsük a biztos anyagi hátteret. Nekünk ez fontos volt.

Azt azért még hozzá tenném, hogy egy diploma még nem igazán nevezhető karriernek, attól pedig fényévekre van, ami háttérbe szoríthaná a gyereket.

2012. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
62%
Azért egy diploma még nem nagy karrier, mai világan szinte alap követelmény. Ne. szeretem, hogy ilyen kérdésekben aki nem szül 20.-as évei elején az mind karrierista. Pedig lehet egyszerűén csak nincs kinek szülnie.
2012. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
24 évesen szültem, akkor 4 éve dolgoztam a szakmámban, mellette levelezőn csináltam az egyetemet.
2012. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
21 évesen szültem, most 9 hónapos a kisfiam. 1 évet dolgoztam előtte. A picurt nem terveztük, így teljesen felforgatta az életünket, persze jó értelemben :)
2012. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%
26 évesen szültem a fiamat, aki most 16 hónapos. Harmadéves voltam az egyetemen. Mellette csinálom. Nincs levelező, de ez egy spec egyetem egész máshogy működik, mint az átlag. Most vagyok végzős. Szerintem meg lehet oldani az egyetemet baba mellett is, mondom ezt úgy, h 13 hónapos koráig szoptattam 3-4 óránként. Az egyetlen szívás, h nincs gyedem... De mi ez az én gyönyörű kisfiamhoz képest?! :) egy 27 éves anyuka
2012. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
27 évesen szültem. Diplomám nincs, de van 5 szakmám. 4 éve dolgoztam már ezen a munkahelyen.
2012. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!