Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Neked volt valami jel a...

Neked volt valami jel a fajasok m. viz elfolyas elott, h bizony itt nem sokara baba lesz?

Figyelt kérdés

Az elso szulesem elott kemenyedes volt kb 3-4napig, szinte egesz nap.(ekkor ment el a nyakdugo is)


Most 37hetes terhesen hasonlokat erzek, de szeretnem kihuzni szeptemberig :D


2019. aug. 20. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,semmi jele nem volt. Aggódtam is miatta. Se keményedések,se a nyákdugó nem távozott,a hasam se szállt le. Aztán a 3o héten egy hajnalban elfolyta magzatvíz. 8 óra múlva már a kezemben volt :-)
2019. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 39 akart lenni
2019. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasmenés, hányás az elsőnél de utána beindultak a fájások igy rá kb 3 órara meg is született a fiam.


Másodiknál 1 héttel szülés előtt hányás.(34.héttől voltak folyamatosan jósló fájasaim 40.hétig kihúztuk)

2019. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmi nem volt.39+2 hetesen véreztem,akkor tudtam,hogy már indul valami.Másnap kezdődtek a fájások. :)
2019. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt, aznap még ügyeket intézni voltam 60 km-rel arrébb egyedül. Két nappal későbbre voltam kiírva, de az első uh-k alapján meg csak 1 héttel későbbre. Még írtam is barátnőmnek este, hogy szerintem nem lesz semmi még, aztán kb egy órával később elfolyt a magzatvíz. Másnap reggel lett meg a babánk.
2019. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor még nem voltam benne biztos, de 1 héttel előtte hasmenés jelzett. Amiből sejtettem, hogy alapvetően végig fitt voltam, előtte napokban viszont már alig tudtam felkelni az ágyból, mert fájt a szeméremcsontom. Amikor este megindult a szülés, előtte reggel már csak csigatempóban tudtam menni.
2019. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!