Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatburok megrepedésekor...

A magzatburok megrepedésekor (a víz elfolyás elött) az a bizonyos pukkanás milyen? Hangos? Kellemetlen érzés? Mihez lehet hasonlítani? Mi okozza, a baba erös mozdulata?

Figyelt kérdés
Valamiért félek töle... :(
2014. okt. 8. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mem indult be a szülés úgyh mekem az orvos repesztette. Én a tojàshéjának a hangjához hasonlítanám. Mikir csinálták rögtön az jut eszembe
2014. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülésem magzatburok repedéssel indult és egyiknél sem hallottam semmiféle hangot. És semmilyen érzés nem volt, egyszerűen csak az elsőnél kifolyt egy csomó víz, a másodiknál pedig lassan csordogált.
2014. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első fiam születésekor nekem egy halk kis pukkanás hallatszott a hasamban. Nem éreztem, csak hallottam és mosolyogtam,hogy ez mi volt? Aztán kimentem pisilni és szépen csordogálni kezdett valami,amit akkor nem tudtam,hogy pisi vagy a víz. De nem bírtam vissza tartani és a vécé papíron láttam,hogy rózsaszínes és akkor már gondoltam,hogy a víz. (és ezzel egyetemben jött is az első halovány fájás) Szóval nem fáj, semmit nem éreztem,csak hallottam! Én a baba is aludt,nem mozgott...

Igazából fogalmam sincs mitől pukkant ki a burok:-))) Ne félj tőle!!!

2014. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülőszobán repesztették meg. Semmi hangja nem volt, és semmit nem éreztem azon kívül, hogy folyik ki a meleg víz. Elég fura, vicces volt. Szerintem nem kell tőle félni. Amúgy a szülések kb. 30%-a indul magzatvíz elfolyással. Valószínűleg a szülés alatt ez lesz a legkellemesebb élményed, ha érted, mire gondolok :)
2014. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem belőle, csak egy kis pukkanást hallottam, de azt nem tudnám megmondani, hogy ez hallható-e mások számára vagy sem. Utána olyan érzésem volt, mintha be pisiltem volna, de tudtam, hogy nem az.
2014. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*bepisiltem és nem be pisiltem
2014. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

ne félj tőle.tudtommal fájdalom receptor nem található a magzatburkon.nem érzel semmi különöset.leginkább arra hasonlít mint,mikor egy nagyobb gázbuborék odébb halad a beleidben,majd jön a meleg magzatvíz.az első gyermekemnél így volt,a másodiknál repesztettek.utóbbi rosszabb volt,mert egyből brutál fájások voltak,viszont fél órára rá megvolt a baba.

csak nyugi,ne stresszelj.attól nem lesz jobb.

2014. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Még mindig semmi... De igy már felkészültebb vagyok! :)
2014. okt. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!