Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egy évvel?

Szülés után egy évvel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azoktól szeretnék kérdezni, akik már szültek : szülésem óta eltelt 13 hónap, de ezen a héten jött meg először. Enyhe vérzésem van, mivel ma mentünk strandra, normál betétet tettem fel. Sajnos allergiás vagyok a pollenre, egész nap tüsszögtem. És éreztem, hogy a tampon nem megfelelő helyre csúszott, gyorsan mentem is cserélni, egy kis része ki volt csúszva a hüvelyemből. Teljesen kétségbe estem, eddig is tudtam, hogy kissé kitágultam pl szex közben sok levegő kerül a hüvelyembe, de férjem szerint nem vészes, tehát nem volt hatással a szexuális életünkre.

Akik voltak ilyen /hasonló helyzetben, ők hogyan korrigálták?


2019. aug. 20. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
*normál tampont tettem fel, bocsánat máshol jár az agyam.
2019. aug. 20. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Hál Istennek nem saját tapasztalat, de intimtorna sokaknak segít.

Jelentős változást tud eredményezni.


Sok kitartást kívánok, és jobbulást

2019. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
A Kriston-féle intimtorna segít, ne ess kétségbe, ettöl rendbe fogsz jönni.
2019. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha vízbe mentél a tamponnal, értelemszerűen alulról megszívta magát vízzel. Úgy egy szűzlány is kitüsszögné magából.
2019. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!