Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is voltak ilyen problém...

Másnak is voltak ilyen problémái szülés után fél évvel?

Figyelt kérdés
Fájogat a szeméremcsontom, néha elcsöppen a vizelet, szexnél fájdalmas behatolás. belül varrni kellett, másnak is maradtak ilyen tünetek?
2018. jan. 16. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de idovel jobb lesz vagy teljesen elmulik. Gyorsabb “javulast” az intimtorna hozhat.
2018. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem is gondok vannak a szexuális életemmel meg vizelet csepegesem is van.. 3 honapja szültem, vartak hüvelyt és gátmetszßsem is volt.. én utána olvastam lehst a gát lazulás a ludas.. most a kegel gyakorlatokkal probalkozom. Egyébkēnt erre én is kíváncsi vagyok h mi a megoldás v hogy mitöl van.
2018. jan. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt gatmetszesem, hagytak, h repedjek! Varrtak kivul, belul. 10 honapja szultem es most mondhatom, h mar nem faj annyira a szex. De meg most sem tokeletes!
2018. jan. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" vizeletcspegés van 7 hónapja szültem.

Az első két gyerekkel is volt kb.egy másfél évig tartitt.Az intimtorna sokat segíthet.

Azt ajánlom menj nődokihoz mert a fájdalom nem biztos hogy jó.

2018. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2018. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első szülésem után egy év volt, mire minden közel olyan volt mint régen, úgyhogy csak bíztatni tudok mindenkit, hogy ezek meg tudnak szűnni! Hosszú kitolás és gátmetszés is volt. És még egy bíztató: második szülésem után 2 hónappal minden jobb volt, mint régen! Gyors szülés és icipici repedés volt.
2018. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első szülés után 5 hónapig nem tudtam szexelni, megőrültem a fájdalomtól. (vágtak, varrtak.)

Másodikat gátvédelemmel szültem, de repedtem kicsit, azt varrták, de az elsőhöz képest ez minimális volt. 6 hét után már ment a szex.

Viszont azóta vannak vizelet-problémáim, 16 hónap után is + újra babát várok. Nekem nem csöpög ugyan, de fél-1 óránként kell mennem wc-re... :S

2018. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem vákuumos szülésem volt, vágással. Az sajna be is gyulladt. A legrosszabb azonban a farokcsont törés volt. 10 hónap után az még mindig fáj, a varrat talán fél évig. Nekem a doki a cikatridina kúpot ajánlotta először 10 napig utána hetente kéthetente 1 kúpot. Az nagyon sokat segített tényleg. Nekem szerencsére inkontinencia kimaradt teljesen.
2018. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!