Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hogyan élte át a császárt?...

Ki hogyan élte át a császárt? Apukák bent maradhattak?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem császárral, és még mindig érzem hogy fáj a derekam :(

Az anyosom szerint csak beképzelem, na mindegy ez.....

Kinek milyen élménye volt?



Nekem is természetes szülés lett volna(apás szülés)

De nem tágultam semmit sajnos, a párom nem jöhetett be, akkor kicsit egyedül érzetem magam és féltem.

12 óra után döntötték el hogy császármetszés lesz belöle,

De pláne kaptam még mellé fájáserősítöt is :( és hozzá teszem hogy azzal nem is nagyon akartak foglalkozni hogy a kicsifiam bele kakilt a magzatvízbe, ami persze elfolyt.

8 óra után kaptam antibiotikumot.....

Rá 12:56 ra meg lett a kicsi kisfiam 3900 és 56 cm....


Jó babázást 😘


2019. aug. 20. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Első császáromnál bent lehetett apa (Sote 1) a másik kettőnél nem (vidéki kórház).

Nekem az első napok voltak nagyon rosszak, fájdalmasak, tartósan szerencsére nem fájt semmi.

2019. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De jó. Akkor te szerencsésebb vagy mint én :)

Én Ajkán szültem.

2019. aug. 20. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hónapja született a lányom, 55cm és 3960 grammal. 2 napon át hagytak vajúdni mert végig rendszertelen fájásaim voltak, azt hajtogatták ez nem igazi fájás. Nem tágultam, mekóniumos volt a magzatvíz, babám nem ereszkedett lejjebb, eda elfogyott, nem akartak többet adni. Lehalkították a gépet ezért nem ők, hanem én vettem észre, hogy nem jó a babám szívhangja. Párommal akkor már durván közöltük, hogy maguk megölik a babánkat. Betoltak a műtőbe, babám nem sírt fel, de szerencsére vele minden rendben volt. Mikor elkezdtek összevarrni kezdtem érezni, hogy baj van..előbb a hideget majd fokozatosan egyre erősödő fájdalmat éreztem, elmúlt a fájdalomcsillapító hatása, rögtön elaltattak. Szörnyű élmény volt az egész szülés. A gerincbe adott szuri helyét szoktam érezni néha, meg bal oldalt a hasamban. Neked is jó babázást🙂 kitartás a felépülés legalább 1 év
2019. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bementem a kórházba vizsgálatra, közölték hogy bent kell maradnom. Rámkapcsolták az oxitocint utána a szobámba küldtek. Délben mentem bevenni a vérnyomáscsökkentőt, közölték hogy rögtön császár. Altattak tehát semmire nem emlékszem 12:25-kor megszületett a kislányom :) Utána napokig pokol volt felkelni az ágyból. Egyébként 11 hónapja volt de nekem is azóta megmaradt a derékfájás... Apuka nem lehetett bent.
2019. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok órát vajúdtam a vége császár lett. Nekem totál pozitív élmény. Megkönnyebbülés volt, 2 napja nem ihattam a végén nem tudtam lábra állni. Megállt a tudományom nem tágultam. Viszont rettegtem a császártól. Ehez képest 2nap után semmi bajom nem volt. Az első lábra állás az húzós, de ennyi negatívra emlékszek az egészből.
2019. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív válaszokat....

Hát nekem eléggé rossz élmény volt. De nem bánram meg hogy ennyit szenvedtem vele :)



A korházba volt az hogy senki sem segített császár után felállni 😪🙇 ami nagyon nehéz volt.

Annyit mondott a növér" hogy ő nem fog örökké itt ádigálni"😓

Szóval még az is rá tett egy lapátt :(

2019. aug. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!