Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci szülészet érdekelne,...

Miskolci szülészet érdekelne, van aki szült ott mostanában?

Figyelt kérdés
konkrétan a semmelweis kórház szülészete érdekelne.És végülis az,hogy mi történik mikor bemegyünk onnantól,adatokat felveszik,megvizsgálnak,beöntés..stb,ilyenekre lennék kíváncsi,mi miután jön?Csak mert első baba lesz,és nagyon kíváncsi vagyok mi történik onnantól miután bementünk.(apás szülés lesz)Végig bent lehet apa,vajúdás alatt is?És tényleg nemjöhet ki ha egyszer bemegy,csak ha már megszületett a baba?Mert hallottam valami ilyesmit,ez igaz?Maga a szülőszoba az klimatizált,vagy ugyanúgy meglehet rohadni(elnézést) mint itt kint?:( mert az akkor elég durva,mert én most nembírom már ezt a hőséget..Minden info érdekelne,köszönöm:) (36h)
2010. júl. 13. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Itt mindent leírtunk. Olvasd végig.


Apa akármikor kijöhet, de vissza már nem mehet, a sterilitás miatt. Odabent nem ehet. A vajúdás alatt veled lehet. A ruháért nem kell fizetni, ott adják ingyen. Klimatizált.


Megvizsgálnak, felveszik az adataidat, beöntés, kötelező zuhany, utána irány a szülőszoba, így jönnek sorban.


Könnyű szülést!

2010. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)mármint úgyértettem igen,hogy ha kimegy,már nemjöhet vissza?Ez a vajúdás alatt van,vagy a szülésnél?Szülésnél nyilván nem megy ki majd(remélem),mert az nem 1napig tart,na de a vajúdás az lehet egy fél vagy 1nap is akár,és akkor azalatt ha kimegy nem jöhet vissza?Remélem ez csak magára a szülésre igaz.
2010. júl. 13. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, a vajúdásra is.


nekem szombat reggel ment el a vizem, de a fájások nem jöttek. A férjemet haza is küldték, mondván, hogy egyhamar nem lesz ebből gyerek, ő meg ha egyszer bent van, nem mehet ki. és akkor ott lett volna másnap délutánig étlen-szomjan, éjjel egy műanyag széken, mert másnap 13:35-re lett meg a kisfiam. :-) A fájásokat vasárnap indították oxitocinnal, onnantól volt bent velem. De még a folyosóra sem mehetett ki, se vécére, sehová nővéri kíséret nélkül. Ugyanis az összes szülőszoba ajtaja tárva-nyitva van, a folyosóról gyönyörűen belátni mindegyikbe, nem hiányzik oda egy kódorgó idegen férfi a sok szülő nő közé.

2010. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam pl. beöntést. Kérdeztem, hogy ugye nem kapok, erre azt mondták, csak az kap, akinek előző nap volt széklete. Ez nálam nem állt fenn, aznap már vagy 3-szor voltam (a fájásoktól).
2010. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem kaptam beöntést.Velem az anyukám volt bent és ő kimehetett.Nekem nem volt nyitva a szülőszoba ajtaja!:)4 hete szültem
2010. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú,akkor igen össze-vissza volt mindenkinél:)Remélem úgylesz ahogy az utolsó írta,hogy bejöhet,és ki is mehet legalább wc-re majd...Mert én nemszeretnék egyedül bent lenni...nagyon félek...beöntést meg kérni fogok,nehogy "baj"legyen szülés közben.Köszönöm nektek:)
2010. júl. 14. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!