Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Kútvölgyi Kórházban milyen...

A Kútvölgyi Kórházban milyen a szülészet, szült esetleg valaki ott mostanában?

Figyelt kérdés
Kútvölgyiben fogok szülni június elején. Ha van köztetek, aki ott szült mostanában, mi a helyzet így magánosítás előtt? Van esetleg egy - kétágyas (akár fizetős) szoba? Baba velem lehet ? Milyennek találtátok a szülőszobát, fogadtatok-e szülésznőt is (én nem)? Mit vigyek feltétlenül magammal (pelus, popsitörlő..)?
2010. márc. 26. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

bár én egy kicsit régebben szültem ott (16 hónapja), úgy tudom (biztos forrásból, unokanővérem csecsemősnővér ott), hogy még semmi változás nincsen, sem a hellyel, sem a dolgozókkal kapcsolatban. Szerencséd van, mert júliustól már fizetned kellene a szülésért, elég sokat, 500e körül.


Van 1 ágyas szoba, 9 v 10e ft, nem emlékszem pontosan. De a baba veled lehet a 3 ágyas szobákban is nonstop. Én 3 ágyasban voltam, 2 szobához tartozott egy fürdőszoba (zuhanyfülke, mosdó). Kint a folyosón volt a vécé, mindig tiszta, mindig volt papír, kéztörlő, kézmosó folyadék.

A kaja nem volt túl sok, de finom (bár én mindent szeretek).

Apuka bejöhet a folyosóra, viszont a szobába nem (az 1 ágyasba bemehet persze). Ha más látogató jön, őket kint kell fogadnod, a közös folyosón, az az előtér, ahova a liftből érkezel.

A babádat ilyen kiskocsiban tologatod. Jelen lehetsz a fürdetésnél, a gyerekorvosi vizsgálaton, mindenhol. Ha akarod, leadhatod a babát a közösbe, pl amíg zuhanyzol vagy kimész látogatóhoz vagy ilyesmi.

Mindent adnak: pelenkát, popsikrém, köldökápoló szerek, babaruhák, fürdető, neked is adnak két csomag betétet, egy nagyobbat és egy kisebbet.

3 szülőszoba van, 2 nagyobbacska, 1 kicsi, én a kicsiben szültem, de jó az is, szépek, hangulatosak, van labda, zene, stb.

Volt szülésznőm, de egyébként mind aranyos és jó szakember, mint ahogy az összes orvos is.

Most ennyi jutott eszembe, írj még, ha van valami kérdésed. Üdv

2010. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!