Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE. II. szülészet tapasztala...

SOTE. II. szülészet tapasztalatok? Dr. Sipos Miklosnál szült e valaki, vagy készül e szülni mostanában valaki? Írjatok lányok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én ott szültem, de nem nála, hanem Dr. Parragi Péternél.

Vegyes érzelmekkel jöttem haza, mondjuk inkább a dokim és nem a szülészet miatt. Pörgős volt, bár én 16 órát voltam a vajjúdóban, csak úgy jöttek mentek a kismamák. Kicsit zavaró, hogy akár 7-en (ha jól emlékszem 8 ágyas a vajjúdó, vagy 6?) na szóval, hogy ennyien ott vagytok és szenvedtek. Ajánlom, hogy ha még nem tetted, fogadj szülésznőt, nagyon nagy segítség!!!! Az orvos csak a szülésre megy oda. Én a 2. babámnál már csak szülésznőt fogadok, dokit tutira nem. Ha megszületett a bébi, magatokra hagynak apával és a babával. Már megpróbálhatod szoptatni is, de itt még senki nem fog segíteni benne, inkább csak gyönyörködni tudsz a kicsikédben. Felviszik a babát, aztán te is felmész a csecsemő osztályra. Rögtön hozhatod is a picit és non-stop veled lehet, sőt mikor én szültem (2 éve) kifejezetten rossz szemmel néztek ránk, ha betoltuk éjszakára. A legtöbb csecsemős nagyon segítőkész, na persze van 1-2 fekete bárány is.

Ha van még valami ami érdekel, kérdezz bátran!

Üdv

2010. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kimondottan én sem ismerem ezt a dokit, de tényleg úgy van ahogy az előző leírta. Bár én nem a vajúdóban voltam, hanem a szülőszobán. Az előbbiben talán 1 órát töltöttem aztán átmehettem a szülőszobára. Ahova bejöhetett apa v bárki akit akartál, persze csak egy ember. Nálam a szülésznő is csak olyan fél óránként volt bent. Ha vmit szeretnél még megtudni nekem is írhatsz, elég friss az élmény, 4 hónapja szültem ott.
2010. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok Kedves Válaszolók!

Nagyon köszönöm az infokat!Sajnos "még"nem tartok a szülésnél, de dr.Sipos Miklós az orvosom(babát szeretnénk, és a magánrendelésére járok), és Ő csinált nekem HSG-t a múlt hét elején ott a SOTE.II-n, csak a nőgyogyi osztályon!A szülésről, még nem igazán beszéltem vele, de Ő ott "szokott" szülni, egy Eta nevü szülésznővel és szerettem volna érdeklődni, hogy mégis milyen!Csupa jót hallottam a szülésznőről, dr.Sipos igen hozzáértő, emberséges, fantasztikus orvos, eddig tényleg csak jót tudok mondani, ember nagy betűvel!Csak sajnos kevés szülést vállal, azt hallottam, mert nagyon elfoglalt, Ő inkább a meddőségi részével foglalkozik, ezért kerestem fel!Bár nem vagyok meddő, csak 29évesen minden leletem jó, vérvétel,HSG mindkét oldal átjárható, vizelet ok, a párom lelete is jó, és ezért nem értjük, akkor mégis mi a baj..:(

Még hallottam dr.Timmermann Gáborról is, hogy Ő is a SOTE.II dolgozik...

Szóval csak érdeklődni szeretnék, de mesélhettek is, minden válasz érdekel, és egyben köszönök!Remélem ha isten is megsegít, hamarosan Én is babázhatok...:)

2010. szept. 3. 10:31
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

sikerült azóta a baba projekt?

Én Sipos doktorhoz jártam terhesgondozásra és nála is szültem! Nagyon jó orvos, én meg vagyok vele elégedve.. habár nem egy szószátyár... de a kérdésekre mindig válaszol..

A szülésnél végig velünk volt, már a terhesgondoozás alatt is mindig azt mondta hogy szóljunk neki időben ha beindul a szülés hogy ne a végére essen csak be...

szülésznőt is ajánlott és fel is kértük, de legközelebb én nem fogok szülésznőt fogadni, nem sok "hasznát" láttam.. azt hittem hogy a szülésznő segíti a szülő nőt, lelkileg is támogatja.. hát én ilyet nem kaptam.. mindig csak jött a szurikkal azt sem mondta mit ad be.. a dokival biztos jól együtt dolgoztak.. de engem nem nagyon támogatott, bíztatott... a végén császár lett, szóval a doki végezte a szülés nagy részét!!

2013. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!